Sparta legt verdediger Van Mullem twee jaar langer vast
ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft verdediger Jeremy van Mullem voor nog twee seizoenen vastgelegd. De 23-jarige verdediger tekent een nieuw contract dat hem tot medio 2024 verbindt aan Het Kasteel.
In de zomer van 2020 kwam Van Mullem over van SSV Jedeloh in Duitsland en sloot hij aan bij de selectie van Jong Sparta Rotterdam. Hij speelde tot dusverre tien wedstrijden in de Eredivisie en een wedstrijd in het bekertoernooi.
"Jeremy is een voorbeeld ervan dat het uitkomen voor Jong Sparta enorm helpt in de ontwikkeling van jonge spelers", zegt technisch directeur Gerard Nijkamp. "We zien nog voldoende ruimte voor ontwikkeling en gaan hier de komende twee seizoenen verder aan werken."
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - PSV heeft met enige moeite bij NAC Breda gewonnen. De koploper ontsnapte aan puntenverlies door een treffer van Guus Til vlak voor rust en een paar uitstekende reddingen van doelman Matej Kovar (0-1).
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt zaterdagavond in de thuiswedstrijd tegen Excelsior met speciale rugnummers ter ere van Abdelhak Nouri. De rugnummers zijn voorzien van foto's van hem.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de terugkeer naar Camp Nou gevierd met een overwinning op Athletic Club uit Bilbao. Na een 2-0-ruststand won de thuisploeg met 4-0.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot blijft slecht presteren met Liverpool in de Premier League. De tegenstander van PSV woensdag in de Champions League verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (0-3), dat als nummer 19 van de ranglijst aan de twaalfde speelronde was begonnen.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Anton Gaaei begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen Excelsior. De Deense rechtsback vervangt Lucas Rosa, die door een blessure ontbreekt in de selectie van de nummer 4 van de Eredivisie.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München moest tegen SC Freiburg even op gang komen, maar boekte daarna de tiende zege van het seizoen in elf duels. De bezoekers leidden na amper een kwartier met 2-0, maar na negentig minuten was het verschil duidelijk: 6-2.
1 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Alexander Zverev heeft de Duitse tennissers op gelijke hoogte gebracht in de halve finale van de Davis Cup tegen Spanje. De nummer 3 van de wereldranglijst versloeg Jaume Munar in twee sets: 7-6 (2) 7-6 (5).
1 uur geleden