Sparta legt aanvaller Engels vast
ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft de selectie versterkt met aanvaller Mario Engels. De 26-jarige spits komt over van SV Sandhausen. Hij speelde eerder voor Roda JC, 1. FC Köln, FSV Frankfurt en Slask Wroclaw. Engels ondertekent een contract tot medio 2022, met een optie voor een extra seizoen.
Na het vertrek van Mohamed Rayhi naar Al-Batin in Saudi-Arabië kreeg directeur betaald voetbal Henk van Stee wat meer financiële ruimte in het budget. "Het is al langer bekend dat we op zoek waren naar een aanvaller om onze selectie te versterken. We hebben nu met het aantrekken van Wouter Burger op huurbasis en Mario Engels als transfer in mijn ogen een betere selectie en zijn we er op vooruit gegaan. We gaan er vanuit dat er nu deze transferperiode niets meer gaat gebeuren en dat we met deze selectie de strijd aangaan in de eredivisie," liet Van Stee weten.
Sparta speelt zondagmiddag op eigen veld tegen AZ.
Meer uit Voetbal
FREIBURG (ANP) - Bayern München heeft dankzij een zege bij SC Freiburg de koppositie in de Bundesliga weer overgenomen van Borussia Dortmund. De Duitse landskampioen, die het in Freiburg moest doen zonder trainer Vincent Kompany, won met 3-1.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft de goede vorm van de zeges op FC Groningen en Atalanta voortgezet met een overwinning bij Sparta Rotterdam. Op Het Kasteel won de ploeg van trainer Míchel Sánchez met 2-1 dankzij treffers van Tolu Arokodare en Abdellah Ouazane. Jens Toornstra scoorde voor Sparta.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til zag PSV ook in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord (1-1) veel kansen missen. "Ik maak me pas zorgen als we geen mogelijkheden meer krijgen", zei de aanvallende middenvelder van de titelhouder. "Laten we het erop houden dat het even niet meezit."
3 uur geledenLAUSANNE (ANP/RTR) - Moskou is de gastheer van het WK gewichtheffen in 2030. De internationale gewichthefbond IWF heeft als eerste sportbond zondag een wereldkampioenschap toegewezen aan Rusland sinds de Russische invasie van Oekraïne in 2022. De Russische stad Kazan zou de WK zwemmen van 2025 organiseren, maar die titelstrijd werd verplaatst naar Singapore.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz baalde van het gelijkspel van PSV tegen Feyenoord (1-1). "We hadden verdiend om deze wedstrijd te winnen", zei hij.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft voor de achtste wedstrijd op rij niet gewonnen. Op het eigen Old Trafford verloor de ploeg van trainer Michael Carrick met 3-0 van Bournemouth. Justin Kluivert was met een assist belangrijk voor zijn club.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft zondag met 2-0 gewonnen van de nummer 3 van de Premier League, Brighton & Hove Albion. Door de overwinning is Liverpool opgeklommen naar de vierde plaats met 15 punten en is het Brighton tot op 1 punt genaderd. Koplopers Manchester City en Arsenal hebben 21 punten. In de volgende speelronde speelt Liverpool tegen Arsenal, en Brighton tegen Manchester City.
4 uur geleden