Sparta komt met de schrik vrij bij amateurs OFC
OOSTZAAN (ANP) - Sparta Rotterdam heeft met een benauwde zege op de amateurs van OFC de tweede ronde van het bekertoernooi bereikt. Invaller Tobias Lauritsen voorkwam met twee doelpunten in de slotfase dat de nummer 6 van de Eredivisie in Oostzaan een verlenging moest spelen: 1-3. Een dag eerder lieten RKC Waalwijk en Vitesse zich wel verrassen door amateurclubs in de eerste ronde van het toernooi om de KNVB-beker.
Sparta leek een makkelijke avond te gaan beleven toen Jason Lokilo al in de 3e minuut de score opende. OFC, dat onderaan staat in Jack's League (de tweede divisie), kwam echter in de 19e minuut op gelijke hoogte via Niels Butter.
Steijn bracht na 70 minuten de aanvallers Lauritsen en Vito van Crooij in het veld. Zij hadden net als heel wat andere vaste waardes aanvankelijk rust gekregen, maar moesten toch het veld in om Sparta te helpen. De Noorse spits zette de Rotterdammers in de 82e minuut op voorsprong en scoorde 3 minuten later opnieuw. Lauritsen liet in de blessuretijd een kans op een hattrick liggen.
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN (ANP) - Heracles Almelo heeft voor de achtste keer op rij niet kunnen winnen in de Eredivisie en ziet de degradatiezorgen groter worden. In het Abe Lenstrastadion was sc Heerenveen met 4-1 te sterk.
22 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - PSV heeft de achterstand op Ajax wat betreft behaalde landstitels in de Eredivisie verkleind tot negen. De Eindhovenaren behaalden zondag zonder zelf te spelen hun 27e kampioenschap in Nederland en de derde op rij onder leiding van coach Peter Bosz.
26 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - PSV pakte zondag de zesde landstitel in de laatste achttien jaar.
27 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - In de binnenstad van Eindhoven barst een feest los nadat PSV de landstitel heeft gewonnen. Dat is te zien op live camerabeelden van Omroep Brabant. In de uitgaansstraat Stratumseind zijn veel mensen op de been en hangt rode rook.
31 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Algemeen directeur Jan Willem van Dop van Go Ahead Eagles noemde het "een juiste beslissing" om de ongehoorzame supporters van PEC Zwolle het uitvak uit te sturen bij de IJsselderby. De wedstrijd begon daardoor anderhalf uur later dan gepland.
34 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord kan ook in theorie geen kampioen meer worden. Het elftal van Robin van Persie speelde zondag met 0-0 gelijk uit tegen FC Volendam. Feyenoord heeft met nog vijf wedstrijden te gaan een achterstand van 16 punten op PSV en kan de Eindhovenaren niet meer achterhalen. Feyenoord heeft nog maar 1 punt meer dan nummer 3 NEC.
42 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - PSV heeft voor de 27e keer de landstitel gewonnen. De Eindhovenaren zagen nummer 2 Feyenoord met 0-0 gelijkspelen bij FC Volendam en kunnen met nog vijf speelronden te gaan niet meer worden achterhaald.
43 minuten geleden