Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sparta komt met de schrik vrij bij amateurs OFC

Sparta komt met de schrik vrij bij amateurs OFC

OOSTZAAN (ANP) - Sparta Rotterdam heeft met een benauwde zege op de amateurs van OFC de tweede ronde van het bekertoernooi bereikt. Invaller Tobias Lauritsen voorkwam met twee doelpunten in de slotfase dat de nummer 6 van de Eredivisie in Oostzaan een verlenging moest spelen: 1-3. Een dag eerder lieten RKC Waalwijk en Vitesse zich wel verrassen door amateurclubs in de eerste ronde van het toernooi om de KNVB-beker.

Sparta leek een makkelijke avond te gaan beleven toen Jason Lokilo al in de 3e minuut de score opende. OFC, dat onderaan staat in Jack's League (de tweede divisie), kwam echter in de 19e minuut op gelijke hoogte via Niels Butter.

Steijn bracht na 70 minuten de aanvallers Lauritsen en Vito van Crooij in het veld. Zij hadden net als heel wat andere vaste waardes aanvankelijk rust gekregen, maar moesten toch het veld in om Sparta te helpen. De Noorse spits zette de Rotterdammers in de 82e minuut op voorsprong en scoorde 3 minuten later opnieuw. Lauritsen liet in de blessuretijd een kans op een hattrick liggen.

Meer uit Voetbal

Verdediger Luckassen debuteert in selectie van WK-deelnemer Ghana

ACCRA (ANP) - Derrick Luckassen is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Ghana. De verdediger, geboren in Amsterdam, heeft een uitnodiging ontvangen voor de oefenduels van eind deze maand tegen Oostenrijk en Duitsland.

2 uur geleden
Mbappé kan spelen voor Real tegen ManCity, Bellingham nog niet

MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.

13 uur geleden
SC Cambuur na zege stap dichter bij promotie naar Eredivisie

HELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.

13 uur geleden
Timber mist duel van Arsenal met Leverkusen in Champions League

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.

19 uur geleden
Trainer Guardiola ziet nog kansen voor City in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."

20 uur geleden
AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

1 dag geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

1 dag geleden