Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sparta is akkoord over vertrek Harroui

Sparta is akkoord over vertrek Harroui

ROTTERDAM (ANP) - Abdou Harroui staat voor een vertrek bij Sparta Rotterdam. De club laat weten dat een akkoord is bereikt over een vertrek van de middenvelder. Hij maakt geen deel uit van de selectie voor de competitiewedstrijd van zaterdag tegen Heracles.

Sparta wil de naam van de betreffende club niet noemen. Sparta heeft de 23-jarige Harroui toestemming gegeven om zijn aanstaande transfer af te ronden. Het gaat mogelijk om een buitenlandse ploeg.

Harroui zal medisch gekeurd worden als hij overeenstemming heeft bereikt. De middenvelder debuteerde vijf jaar geleden voor Jong Sparta in de Tweede Divisie. Hij speelt sinds 2018 voor het eerste elftal.

Meer uit Voetbal

Afscheidsinterland Messi binnen twee uur uitverkocht

BUENOS AIRES (ANP/DPA) - De laatste wedstrijd van Lionel Messi voor Argentinië is binnen twee uur uitverkocht. Er waren 80.000 kaartjes beschikbaar voor het vriendschappelijke duel op 6 oktober met Benin in het Estadio Monumental in Buenos Aires.

42 minuten geleden
Vitesse stelt Schuiteman aan als technisch directeur

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft Bernard Schuiteman aangesteld als nieuwe technisch directeur. De 52-jarige oud-speler komt over van RKC Waalwijk, waar hij nu dezelfde functie vervult. Hij begint op 1 december met zijn werkzaamheden bij de club uit Arnhem.

57 minuten geleden
Afhaken Musiala voor duel met Oranje niet door onwelwording

AMSTERDAM (ANP/DPA) - Het wegvallen van de Duitse international Jamal Musiala tijdens de warming-up voor de wedstrijd in de Nations League tegen het Nederlands elftal had niets te maken met zijn recente onwelwordingen. Dat zei de Duitse bondscoach Jürgen Klopp na het gelijkspel in Amsterdam (1-1).

3 uur geleden
Invallers helpen Curaçao aan miraculeuze zege bij Costa Rica: 3-4

SAN JOSÉ (ANP) - Curaçao is de Nations League begonnen met een miraculeuze overwinning bij Costa Rica. De ploeg van bondscoach Dick Advocaat draaide dankzij drie invallers in het laatste halfuur een achterstand van drie doelpunten om in een 4-3-zege.

3 uur geleden
Gakpo evenaart Van der Vaart met 25e treffer voor Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Oranje-international Cody Gakpo heeft met zijn doelpunt tegen Duitsland in de Nations League (1-1) Rafael van der Vaart geëvenaard. De aanvaller van Liverpool staat nu, net als de voormalig Ajacied, op 25 treffers voor het Nederlands elftal. Gakpo bereikte dat aantal in zijn 55e interland. Van der Vaart kwam in 109 interlands tot 25 doelpunten.

9 uur geleden
Xavi roept vervanger op voor geblesseerd uitgevallen Brobbey

AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach Xavi Hernández gaat voor de komende interlands een vervanger oproepen voor de donderdag geblesseerd geraakte Brian Brobbey. Dat zei de Spanjaard na het gelijkspel (1-1) tegen Duitsland in de Johan Cruijff ArenA in de Nations League.

10 uur geleden
Xavi ziet Oranje bij debuut tegen Duitsland te weinig krijgen

AMSTERDAM (ANP) - Xavi Hernández vond dat het Nederlands elftal donderdag bij zijn debuut als bondscoach te weinig kreeg. De thuiswedstrijd tegen Duitsland in de Nations League eindigde in 1-1.

10 uur geleden