Sparta huurt middenvelder Eiting tot einde seizoen van FC Twente
ROTTERDAM (ANP) - Carel Eiting speelt de rest van het seizoen op huurbasis voor Sparta Rotterdam. De 26-jarige middenvelder komt over van FC Twente, waar hij nog tot de zomer van 2026 onder contract staat.
"Met de komst van Carel versterken we ons middenveld met name qua voetballend vermogen en creativiteit", zei technisch directeur Gerard Nijkamp op de website van de nummer 16 van de Eredivisie. "De transferperiode duurt nog enkele weken en we wilden ons zo vroeg mogelijk versterken met het oog op het mogelijk vertrek van één of meerdere middenvelders."
"Onze eerste keus was om Carel Eiting toe te voegen aan de groep, mede omdat in de situatie waarin Sparta zit we de voorkeur geven aan spelers die de Eredivisie gewend zijn", aldus Nijkamp.
Eiting speelde dit seizoen zestien competitieduels voor FC Twente, waarvan tien als invaller. Eerder kwam hij uit voor Ajax, Huddersfield Town, KRC Genk en FC Volendam, voordat hij in 2023 werd aangetrokken door FC Twente.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
2 uur geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
2 uur geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
5 uur geledenGRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.
6 uur geleden