Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sparta huurt Hlynsson (Ajax) en Van Bergen (FC Twente)

Sparta huurt Hlynsson (Ajax) en Van Bergen (FC Twente)

ROTTERDAM (ANP) - Sparta heeft Ajacied Kristian Hlynsson en Mitchell van Bergen van FC Twente tot het einde van het seizoen gehuurd. De 21-jarige IJslander staat nog tot de zomer van 2026 onder contract in Amsterdam. De verbintenis van Van Bergen (25) loopt tot medio 2027.

"Kristian heeft vorig seizoen veel speeltijd gehad maar vanwege de concurrentie op zijn positie is dat nu niet het geval", zei technisch directeur Alex Kroes van Ajax op de clubsite. "Hij is nog jong maar heeft al flink wat ervaring op het hoogste niveau, ook bij Jong Ajax staat voor hem de teller inmiddels op 87 wedstrijden."

"Bij Sparta kan hij een belangrijke speler worden de komende maanden, daar hebben wij alle vertrouwen in. Het geeft hem de kans om verder te groeien, wij hebben hem veel succes gewenst en zien hem aan het begin van het volgende seizoen graag weer terug bij Ajax", aldus Kroes.

Twente

Van Bergen speelde 36 competitiewedstrijden voor Twente sinds zijn komst in 2023. Eerder kwam hij uit voor Vitesse, sc Heerenveen en het Franse Stade Reims.

"Bij FC Twente was Mitchell niet altijd verzekerd van een basisplaats, waardoor we met alle betrokken partijen de mogelijkheid hebben besproken om Mitchell op huurbasis tijdelijk over te nemen", legt technisch directeur Gerard Nijkamp uit op de site van Sparta.

Meer uit Voetbal

Guardiola wil Rodri na blessure snel weer speelminuten geven

MANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.

11 minuten geleden
Real Madrid begint nieuwe jaar zonder geblesseerde Mbappé

MADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.

1 uur geleden
NAC Breda haalt transfervrije Ghanese aanvaller Ayew (36)

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft zich versterkt met de ervaren aanvaller André Ayew. De 120-voudig international van Ghana zat sinds afgelopen zomer zonder club, na zijn vertrek bij de Franse Ligue 1-club Le Havre. De 36-jarige Ayew heeft in Breda getekend tot het einde van het seizoen. NAC kan dat contract met een jaar verlengen.

3 uur geleden
Belgisch voetbal wint zaak om uitzendrechten en blijft op tv

BRUSSEL (ANP/BELGA) - Streamingdienst DAZN moet het Belgische profvoetbal blijven uitzenden en betalen. Dat heeft het Brusselse arbitragehof besloten, nadat de rechtenhouder vorige maand het contract had opgezegd omdat deze er niet in slaagde de rechten door te verkopen. De organisator van de Belgische voetbalcompetitie Pro League verzette zich daartegen en heeft gelijk gekregen.

5 uur geleden
Arteta ziet na zege op Villa dat koploper Arsenal op goede weg is

LONDEN (ANP/AFP) - Trainer Mikel Arteta ziet dat koploper Arsenal op de goede weg is voor een eerste kampioenschap in 22 jaar. "2025 was op persoonlijk en professioneel vlak geweldig. In 2026 weten we wat we willen. We zullen er elke dag keihard voor moeten werken, maar ik denk dat we op de goede weg zijn", zei de Spaanse coach na de 4-1-zege op nummer 3 Aston Villa.

6 uur geleden
Koploper Arsenal wint topper tegen Aston Villa ruim: 4-1

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de topper in de Premier League tegen Aston Villa met ruime cijfers gewonnen. De koploper uit Londen versloeg de nummer 3 met 4-1. Daarmee kwam een einde aan een lange zegereeks van Aston Villa, dat de laatste elf officiële duels won en daarmee het clubrecord van 1914 evenaarde.

16 uur geleden
Kluivert scoort en speelt gelijk met Bournemouth bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Justin Kluivert heeft in de Engelse voetbalcompetitie met Bournemouth een punt gepakt bij Chelsea. Het duel in Londen eindigde in 2-2.

17 uur geleden