Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sparta houdt Cambuur op 1-1 in Leeuwarden

Sparta houdt Cambuur op 1-1 in Leeuwarden

LEEUWARDEN (ANP) - Cambuur Leeuwarden heeft opnieuw een thuiswedstrijd niet kunnen winnen. De Friese ploeg moest tegen Sparta Rotterdam genoegen nemen met een gelijkspel: 1-1. De enige treffer voor de thuisploeg was te danken aan een blunder van doelman Tim Coremans van Sparta, die de bal na een redding losliet en in zijn eigen doel liet rollen.

Cambuur behoudt door het gelijke spel de achtste positie in de Eredivisie. De ploeg kwam in punten gelijk met FC Utrecht, dat verloor van Ajax, maar heeft een minder doelsaldo. Sparta blijft zestiende en daarmee in de gevarenzone.

Sparta was zeker niet de mindere ploeg en had al heel snel op voorsprong kunnen staan. Aanwinst Adrián Dalmau, gehuurd van FC Utrecht, was in de beginfase twee keer dicht bij een doelpunt. Cambuur kreeg daarna meer overwicht, maar wist geen kans met een eigen speler te verzilveren. Na dik een half uur stond het toch 1-0 voor de Friezen dankzij de blunder van keeper Coremans.

In de tweede helft waren er kansen over en weer. Kort nadat Nick Doodeman Cambuur met een harde schuiver bijna op 2-0 had gezet, viel de gelijkmaker. Laurent Jans zette door over de rechterflank en gaf voor op Dalmau, die de bal controleerde op de borst en vervolgens feilloos in het doel schoot.

Meer uit Voetbal

Inter komt terug uit geslagen positie en bereikt bekerfinale

MILAAN (ANP) - Internazionale maakt nog altijd kans om naast de landstitel ook de Italiaanse beker te winnen. Het elftal van trainer Cristian Chivu knokte zich in Milaan tegen Como terug van een achterstand van twee doelpunten. Inter won met 3-2. De eerste ontmoeting was in 0-0 geëindigd.

3 uur geleden
Leicester zakt tien jaar na titel in Engeland naar derde niveau

LEICESTER (ANP/RTR) - Leicester City is dinsdag gedegradeerd naar het derde niveau van het Engelse voetbal. Dat gebeurde tien jaar na hun verrassende titel in de Premier League met de Italiaanse trainer Claudio Ranieri.

3 uur geleden
Duizenden supporters bij huldiging AZ na winst KNVB-beker

ALKMAAR (ANP) - In Alkmaar zijn dinsdag duizenden supporters bijeengekomen voor de huldiging van de spelers en staf van AZ na de winst van de KNVB-beker. Zondag werd NEC in de bekerfinale in De Kuip in Rotterdam met 5-1 verslagen. Het is de vijfde keer in de clubgeschiedenis dat AZ de beker heeft gewonnen.

6 uur geleden
Pulisic kijkt uit naar WK voetbal met 'sterke selectie' VS

LOS ANGELES (ANP/RTR) - Christian Pulisic denkt dat de huidige selectie van de Verenigde Staten de beste is waar hij deel van heeft uitgemaakt. Dat zei de 27-jarige aanvaller van AC Milan tegen persbureau Reuters, een kleine twee maanden voor aanvang van het WK voetbal dat zijn thuisland samen met Mexico en Canada organiseert.

9 uur geleden
Flick wil contract bij Barcelona na behalen landstitel verlengen

BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick staat op het punt zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. De 61-jarige Duitser wil dat pas doen nadat zijn club de Spaanse landstitel met succes heeft verdedigd. Dat liet hij dinsdag doorschemeren op een persconferentie, een dag voor de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo in La Liga.

9 uur geleden
Voetbalsters Oranje terug in top tien wereldranglijst

ZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.

14 uur geleden
Hagi nieuwe bondscoach Roemeense voetballers

BOEKAREST (ANP) - Gheorghe Hagi is de nieuwe bondscoach van de Roemeense voetballers. De 61-jarige oud-speler van onder meer Real Madrid en FC Barcelona is de opvolger van Mircea Lucescu, die twee weken geleden op 80-jarige leeftijd overleed. Onder leiding van Lucescu wist Roemenië zich niet voor het komende WK te kwalificeren.

1 dag geleden