Sparta haalt middenvelder De Kamps van Slowaakse landskampioen
ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam huurt middenvelder Joeri de Kamps tot het einde van het seizoen van het Slowaakse Slovan Bratislava. Ook heeft de Rotterdamse Eredivisionist een optie tot koop bedongen. De 29-jarige De Kamps speelde sinds 2016 voor de Slowaakse landskampioen. Daarvoor speelde hij voor NAC Breda en sc Heerenveen, 41 wedstrijden in totaal.
"Joeri is een speler met veel ervaring", aldus technisch directeur Gerard Nijkamp. "In Bratislava was hij een vaste waarde bij een ploeg die jaarlijks om de prijzen speelde en ook meer dan dertig Europese wedstrijden actief was."
Sparta versterkte zich eerder deze winter met spits AdriƔn Dalmau en middenvelders Arno Verschueren en Younes Namli. Sparta staat na negentien wedstrijden zestiende in de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
RIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabiƫ.
12 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.
2 uur geledenTURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.
4 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zondag in de Eredivisiewedstrijd tegen AZ hoogstwaarschijnlijk nog niet beschikken over de nieuwste aanwinsten Maher Carrizo, Oleksandr Zintsjenko en Maarten Paes. "Zij zijn op dit moment alle drie nog niet speelgerechtigd", zei Ajax-trainer Fred Grim vrijdag op een persconferentie.
10 uur geledenBERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
20 uur geleden