Sparta haalt middenvelder De Kamps van Slowaakse landskampioen
ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam huurt middenvelder Joeri de Kamps tot het einde van het seizoen van het Slowaakse Slovan Bratislava. Ook heeft de Rotterdamse Eredivisionist een optie tot koop bedongen. De 29-jarige De Kamps speelde sinds 2016 voor de Slowaakse landskampioen. Daarvoor speelde hij voor NAC Breda en sc Heerenveen, 41 wedstrijden in totaal.
"Joeri is een speler met veel ervaring", aldus technisch directeur Gerard Nijkamp. "In Bratislava was hij een vaste waarde bij een ploeg die jaarlijks om de prijzen speelde en ook meer dan dertig Europese wedstrijden actief was."
Sparta versterkte zich eerder deze winter met spits Adrián Dalmau en middenvelders Arno Verschueren en Younes Namli. Sparta staat na negentien wedstrijden zestiende in de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
GUAYAQUIL (ANP/DPA) - Voormalig Ecuadoraans voetbalinternational Mario Pineida is op straat in Guayaquil doodgeschoten. Zijn club, Barcelona SC, maakte dit in een verklaring "met diepe spijt" bekend. "Dit trieste nieuws stemt ons zeer bedroefd", meldt de club.
36 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - Dick Lukkien blijft ook na dit seizoen trainer van FC Groningen. De 53-jarige Veendammer heeft zijn aflopende contract met twee jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 aan de huidige nummer 5 van de Eredivisie verbonden.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord incasseert klap op klap in de slotfase van de eerste seizoenshelft. De ploeg van Robin van Persie leed tegen sc Heerenveen (2-3) de zevende nederlaag in negen duels en ligt uit de KNVB-beker.
4 uur geledenSITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.
11 uur geledenDOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich eenvoudig geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van interim-trainer Fred Grim won overtuigend van Excelsior Maassluis in het stadion van Sparta Rotterdam (2-7).
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Luciano Valente begint om 21.00 uur met Feyenoord aan het thuisduel met sc Heerenveen in de KNVB-beker. De middenvelder viel zondag tijdens het verloren uitduel met Ajax (2-0) geblesseerd uit na een botsing met Youri Regeer. Hij is op tijd hersteld voor een basisplaats in De Kuip.
12 uur geleden