Sparta en Heracles spelen gelijk en pakken eerste punt
ROTTERDAM (ANP) - Sparta en Heracles hebben in een levendig duel met veel strijd op het Kasteel gelijkgespeeld. Het werd 1-1. In de eerste helft golfde het spel op en neer, maar Sparta had de pech dat aanvoerder Adil Auassar al binnen een half uur moest uitvallen. Hij moest met een brancard het veld verlaten met een nog onbekende kwetsuur.
Toch raakten de Rotterdammers niet van slag. Bart Vriends opende voor de thuisclub de score met een treffer uit een corner in de 40e minuut. Heracles had in het vervolg van de wedstrijd veruit het meeste balbezit, maar slaagde er tot een kwartier voor tijd nauwelijks in om een grote scoringskans te creëren. De ploeg uit Almelo kreeg in de 77e toch de beloning voor het veldoverwicht en harde werken toen invaller Delano Burgzorg de 1-1 binnenschoot.
Voor beide ploegen was het na de nederlaag vorige week het eerst punt van deze competitie.
Bij Sparta ontbrak spelmaker Abdou Harroui. De Rotterdamse club heeft naar verluidt overeenstemming bereikt met de Engelse club Nottingham Forest over een transfer. Die tweevoudig Europacup 1-winnaar, die uitkomt in het Championship, staat na vier wedstrijden onderaan met 0 punten. Sparta zou een transfersom van enkele miljoenen ontvangen voor de 23-jarige middenvelder.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.
9 uur geledenPIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.
9 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.
11 uur geledenKERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.
11 uur geleden