Sparta en Fortuna Sittard spelen weer gelijk
ROTTERDAM (ANP) - Het eredivisieduel tussen nummer 11 Sparta en nummer 14 Fortuna Sittard is in een gelijkspel geëindigd. Op het Kasteel werd het 1-1. Eerder dit seizoen speelden de clubs ook al gelijk in Sittard; toen werd het 0-0.
De Moldaviër Vitalie Damascan bracht Fortuna na 20 minuten aan de leiding. Damascan kreeg de bal fortuinlijk mee, omspeelde Sparta-keeper Ariel Harush en schoot eenvoudig raak. In de 73e minuut maakte Jurgen Mattheij gelijk met een kopbal uit een corner. Alexei Koselev, de keeper van Fortuna, zat er nog aan, maar wist de inzet niet te keren.
Bij Sparta verving Joël Piroe de geblesseerde Ragnar Ache en Mica Pinto stond voor het eerst in de basis.
Voor Fortuna is het pas het derde punt in een uitwedstrijd. De Limburgers wonnen nog niet buiten Sittard. Door het gelijkspel blijft het verschil tussen de twee clubs vier punten: 23 om 19.
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.
11 uur geledenZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.
14 uur geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
15 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.
15 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
18 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
22 uur geleden