Sparta en Fortuna Sittard spelen weer gelijk
ROTTERDAM (ANP) - Het eredivisieduel tussen nummer 11 Sparta en nummer 14 Fortuna Sittard is in een gelijkspel geëindigd. Op het Kasteel werd het 1-1. Eerder dit seizoen speelden de clubs ook al gelijk in Sittard; toen werd het 0-0.
De Moldaviër Vitalie Damascan bracht Fortuna na 20 minuten aan de leiding. Damascan kreeg de bal fortuinlijk mee, omspeelde Sparta-keeper Ariel Harush en schoot eenvoudig raak. In de 73e minuut maakte Jurgen Mattheij gelijk met een kopbal uit een corner. Alexei Koselev, de keeper van Fortuna, zat er nog aan, maar wist de inzet niet te keren.
Bij Sparta verving Joël Piroe de geblesseerde Ragnar Ache en Mica Pinto stond voor het eerst in de basis.
Voor Fortuna is het pas het derde punt in een uitwedstrijd. De Limburgers wonnen nog niet buiten Sittard. Door het gelijkspel blijft het verschil tussen de twee clubs vier punten: 23 om 19.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
15 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."
16 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
1 dag geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
1 dag geleden