Sparta en Fortuna Sittard spelen weer gelijk
ROTTERDAM (ANP) - Het eredivisieduel tussen nummer 11 Sparta en nummer 14 Fortuna Sittard is in een gelijkspel geëindigd. Op het Kasteel werd het 1-1. Eerder dit seizoen speelden de clubs ook al gelijk in Sittard; toen werd het 0-0.
De Moldaviër Vitalie Damascan bracht Fortuna na 20 minuten aan de leiding. Damascan kreeg de bal fortuinlijk mee, omspeelde Sparta-keeper Ariel Harush en schoot eenvoudig raak. In de 73e minuut maakte Jurgen Mattheij gelijk met een kopbal uit een corner. Alexei Koselev, de keeper van Fortuna, zat er nog aan, maar wist de inzet niet te keren.
Bij Sparta verving Joël Piroe de geblesseerde Ragnar Ache en Mica Pinto stond voor het eerst in de basis.
Voor Fortuna is het pas het derde punt in een uitwedstrijd. De Limburgers wonnen nog niet buiten Sittard. Door het gelijkspel blijft het verschil tussen de twee clubs vier punten: 23 om 19.
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.
11 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.
11 uur geledenCAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.
11 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.
15 uur geledenLISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.
18 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.
18 uur geleden