Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sparta boekt tegen FC Groningen tweede zege op rij

Sparta boekt tegen FC Groningen tweede zege op rij

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft de tweede zege op rij geboekt. Op Het Kasteel won de ploeg van coach Maurice Steijn met 1-0 van FC Groningen door een treffer van Tobias Lauritsen. Het is de eerste thuiszege van Sparta in de Eredivisie dit seizoen.

De Rotterdammers zijn door de zege op 20 punten gekomen. Dat is er 1 minder dan de Groningers van trainer Dick Lukkien. Sparta staat zestiende, Groningen vijftiende. Sparta en FC Groningen haalden allebei 5 punten uit de Eredivisieduels in 2025. De Rotterdammers wonnen vorige week knap bij AZ, maar de matchwinner van die wedstrijd, Arno Verschueren, is inmiddels vertrokken naar FC Twente.

Steijn begon met de net gehuurde Kristian Hlynsson en Mitchell van Bergen. De thuisploeg wilde wel in de eerste helft, maar de kansen waren heel schaars. Hlynsson kopte naast.

Na de rust kreeg Groningen een strafschop na een lichte overtreding van Marvin Young op Brynjólfur Willumsson. Doelman Nick Olij stopte de zwak ingeschoten strafschop van Leandro Bacuna. Uit een corner kopte Lauritsen daarna op aangeven van Carel Eiting raak.

Meer uit Voetbal

Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

55 minuten geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

3 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

4 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

5 uur geleden
KNVB richt zich na zaak tegen NAC op verloop competitie

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.

5 uur geleden
Rechter: Go Ahead Eagles - NAC wordt niet overgespeeld

UTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.

7 uur geleden
Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

20 uur geleden