Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sparta bezorgt VVV elfde nederlaag op rij

Sparta bezorgt VVV elfde nederlaag op rij

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft zich officieel veilig gespeeld in de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk Fraser bezorgde het tegen degradatie strijdende VVV-Venlo voor 2000 toeschouwers op Het Kasteel de elfde nederlaag op rij: 2-0. VVV staat op de zestiende plaats en kan zondag gepasseerd worden door FC Emmen.

Het ontslag van trainer Hans de Koning en het aanstellen van Jos Luhukay hebben VVV niet de ommekeer bezorgd waar de clubleiding op hoopte. De club uit Venlo is bezig aan de slechtste reeks ooit op het hoogste niveau. De laatste keer dat VVV punten pakte, was eind januari tegen Vitesse (4-1).

De man die toen alle doelpunten maakte, Georgios Giakoumakis, ontbrak tegen Sparta vanwege een schorsing. Jafar Arias nam in de spits de plek over van de topscorer van de Eredivisie (24 treffers).

De thuisploeg kwam enkele minuten voor rust enigszins gelukkig op voorsprong. VVV-keeper Thorsten Kirschbaum was kansloos omdat het afstandsschot van Laros Duarte via de rug van verdediger Tristan Dekker van richting werd veranderd. Bryan Smeets besliste het duel halverwege de tweede helft op aangeven van Abdou Harroui. Sparta is met 37 punten zeker van een langer verblijf op het hoogste niveau en heeft zelfs uitzicht op deelname aan de play-offs om Europees voetbal.

Meer uit Voetbal

AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

11 uur geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

11 uur geleden
Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

1 dag geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

1 dag geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

1 dag geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

1 dag geleden
Arsenal ontsnapt bij Leverkusen na rake strafschop Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.

1 dag geleden