Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sparta bezorgt RKC Waalwijk zesde nederlaag op rij

Sparta bezorgt RKC Waalwijk zesde nederlaag op rij

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft ook zijn zesde wedstrijd van dit seizoen in de Eredivisie verloren. De ploeg van trainer Henk Fraser verloor in eigen huis met 2-1 van Sparta Rotterdam. RKC bungelt onderaan met 0 punten. Sparta, van trainer Jeroen Rijsdijk, klom naar de vijfde positie.

Het duurde een half uur voor er wat te beleven viel voor de 7000 toeschouwers in het Mandemakers Stadion. Uit het niets kwam Sparta op voorsprong. Camiel Neghli gaf de bal vanaf de rechterkant voor en bereikte Mohamed Nassoh, die aannam en met een geplaatst schot voor zijn eerste goal in de Eredivisie tekende. In de tiende minuut van de tweede helft kwam Sparta op 2-0. Nassoh gaf de assist op Neghli, die de bal via de onderkant van de lat in het doel van keeper Jeroen Houwen werkte. Het was de derde competitietreffer van Neghli.

De thuisploeg richtte zich op en vond in de 66e minuut de aansluiting door een treffer van Richonell Margaret. De Waalwijkers drongen aan en kregen kansen op de gelijkmaker, maar die viel niet. Zo kopte aanvoerder en spits Oskar Zawada in vrije positie de bal in de handen van Sparta-doelman Nick Olij.

RKC Waalwijk baarde deze week opzien door Mo Ihattaren een contract te geven. De veelbesproken 22-jarige middenvelder brak in 2019 door bij PSV, maar speelde de afgelopen jaren nauwelijks wedstrijden bij de clubs waar hij onderdak vond. Het duurt nog een tijdje voordat hij wedstrijdfit is.

Meer uit Voetbal

Uitblinker Til groeit met drie treffers verder in rol als spits

ALKMAAR (ANP) - PSV'er Guus Til liet met drie treffers in de uitwedstrijd tegen AZ (1-5) opnieuw zien prima als spits te kunnen voetballen. De aanvallende middenvelder is nu samen met Ismael Saibari clubtopscorer. Beiden scoorden in de Eredivisie tot dusver acht keer.

36 minuten geleden
PSV-trainer Bosz: Pepi wordt weer mijn spits

ALKMAAR (ANP) - Ricardo Pepi keert binnenkort terug als spits van PSV. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in Alkmaar, na de zege van 5-1 op AZ.

37 minuten geleden
Slot met Liverpool onderuit bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Liverpool heeft de Champions League-overwinning van dinsdag tegen Real Madrid (1-0) geen goed gevolg kunnen geven. In de Premier League ging de ploeg van Arne Slot met Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch in de basis met 3-0 onderuit bij Manchester City.

40 minuten geleden
Feyenoord met Larin op het middenveld, Steijn wissel tegen Eagles

DEVENTER (ANP) - Feyenoord begint het competitieduel op zondagavond in Deventer tegen Go Ahead Eagles met Cyle Larin in de basis op het middenveld. Aanvoerder Sem Steijn zit opnieuw op de bank.

1 uur geleden
AZ-aanvoerder Mijnans: het was de grote tegen de kleine jongens

ALKMAAR (ANP) - AZ-aanvoerder Sven Mijnans berustte zondag in de ruime thuisnederlaag tegen PSV: 1-5. "Het was een beetje de grote jongens tegen de kleine jongens vandaag. We zijn op heel veel momenten afgetroefd. De doelpunten vielen na kinderlijk verdedigen. We raakten ballen snel kwijt, waardoor zij dodelijk waren in de omschakeling", zei de middenvelder bij ESPN.

1 uur geleden
PSV verslaat AZ ruim en heeft alleen Feyenoord nog als concurrent

ALKMAAR (ANP) - PSV heeft in de strijd om de eerste plaats in de Eredivisie een aanval van AZ overtuigend afgeslagen. De regerend landskampioen liet de Alkmaarders in het AFAS Stadion kansloos, mede dankzij drie treffers van Guus Til: 1-5.

1 uur geleden
PSV wint topper in Eredivisie bij AZ met ruime cijfers: 1-5

ALKMAAR (ANP) - PSV heeft de topper in de Eredivisie bij AZ met ruime cijfers gewonnen. Het elftal van trainer Peter Bosz was met 5-1 te sterk. Guus Til scoorde drie keer.

1 uur geleden