'Spanning tussen Vitesse en Gelredome loopt op'
ARNHEM (ANP) - Het huurconflict tussen Vitesse en stadion Gelredome in Arnhem dreigt op een rechtszaak uit te lopen. Volgens AD.nl heeft de voetbalclub om een halvering van de huur voor het vertrouwde complex gevraagd. De stadioneigenaar voelt daar echter niets voor.
Vitesse zou in een brief aan de 'huisbaas' juridische stappen hebben aangekondigd als de huur dit jaar niet met 50 procent wordt verlaagd. De eredivisieclub moet sterk bezuinigen vanwege de coronacrisis. De huur van 1,8 miljoen euro is voor Vitesse nu een extra zware last. De Arnhemse club vroeg in maart al om huurverlichting, maar heeft sindsdien op dat vlak nog geen resultaat kunnen boeken.
"We gaan inhoudelijk niet op deze zaak in. Dit is een proces dat volgens ons achter de schermen dient plaats te vinden", liet een woordvoerder van Vitesse weten. Het Gelredome was voor commentaar niet bereikbaar.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - De tientallen mensen die Feyenoord in beeld heeft naar aanleiding van het vuurwerkgeweld tijdens de uitwedstrijd tegen SC Cambuur van afgelopen zondag, hebben nog geen stadionverbod opgelegd gekregen.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft enkele tientallen mensen in beeld die in aanmerking komen voor een stadionverbod naar aanleiding van het vuurwerkgeweld tijdens de uitwedstrijd tegen SC Cambuur afgelopen zondag. Dat heeft de club vrijdag bekendgemaakt.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst kijkt uit naar het uitduel van Feyenoord in de Champions League tegen FC Barcelona. "Deze loting roept natuurlijk speciale gevoelens op", zei de trainer van de Rotterdammers vrijdag. "FC Barcelona is altijd mijn droomclub geweest."
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst (51) vindt alle aandacht die het vuurgeweld bij SC Cambuur - Feyenoord heeft gekregen "terecht". "Het is een moeilijk onderwerp. De voorbereiding op een wedstrijd is anders dan normaal. Je merkt toch dat het de hele week in je systeem zit", zei de trainer van Feyenoord vrijdag in Rotterdam in aanloop naar de competitiewedstrijd van zondag tegen ADO Den Haag.
3 uur geledenMONACO (ANP) - Ajax speelt in het hoofdtoernooi van de Conference League tegen onder meer het Italiaanse Atalanta en Getafe uit Spanje. FC Twente ontmoet onder meer SC Freiburg. Dat wees de loting in Monaco vrijdag uit.
4 uur geledenMONACO (ANP) - AZ en NEC zijn in het hoofdtoernooi van de Europa League allebei gekoppeld aan onder meer het Italiaanse Juventus en Benfica uit Portugal. Dat is het resultaat van de loting van vrijdag in Monaco.
4 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur heeft de zeven gewonde supporters en hun gezinnen uitgenodigd voor een bijeenkomst zaterdag bij de club. Daar zal de burgemeester van Leeuwarden ook bij aanwezig zijn. Volgens een woordvoerder van de club gaat het hierbij om nazorg voor de slachtoffers van het vuurwerkgeweld van afgelopen zondag tijdens het duel met Feyenoord.
6 uur geleden