Spannende rustdag Tourpeloton vanwege coronatesten
MORZINE LES PORTES DU SOLEIL (ANP) - Voor het Tourpeloton is het maandag uitrusten geblazen. Dat gebeurt in het skigebied Les Portes du Soleil, waar zondag de negende etappe eindigde. Een trainingsritje is hoogstwaarschijnlijk de enige activiteit van de renners, die weten wat hen de komende weken nog te wachten staat.
Het is ook de dag waar renners en begeleiders die zondagavond nog niet aan de beurt zijn geweest een PCR-test op corona moeten ondergaan. Nu het virus rondwaart een spannende aangelegenheid. Inmiddels zijn er drie renners met Covid-19 naar huis. Dinsdagochtend, voor de start van een nog relatief makkelijke bergrit, wordt duidelijk of er meer besmettingen zijn. Na de rit van dinsdag volgen twee loodzware Alpenetappes.
De gele trui is in handen van de Sloveen Tadej Pogacar, winnaar van de laatste twee edities.
Meer uit Sport
DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van Den Bosch hebben de halve finale van de Euro Hockey League (EHL) bereikt. Op eigen veld was de titelverdediger met 6-0 te sterk voor Watsonians uit het Schotse Edinburgh, mede dankzij vijf doelpunten van Frédérique Matla. Zaterdag is Club Campo de Madrid tegenstander van Den Bosch in de halve finale.
21 minuten geledenDEN HAAG (ANP/BELGA) - Tennisster Iga Swiatek heeft met Francisco Roig een nieuwe coach gevonden. De 58-jarige Spanjaard was jarenlang trainer van toptennisser Rafael Nadal.
7 uur geledenZANDVOORT (ANP) - De zaterdag en zondag van de laatste editie van de Dutch Grand Prix van dit jaar zijn uitverkocht. De organisatie van de Formule 1-race op het circuit van Zandvoort meldt dat alleen voor de zogenoemde 'Super Friday' nog kaarten beschikbaar zijn.
12 uur geledenMARTIN COUNTY (ANP/RTR) - Tiger Woods heeft zich teruggetrokken voor de rol van captain van het Amerikaanse team in de Ryder Cup van 2027. Dat heeft de Amerikaanse tour PGA bekendgemaakt.
12 uur geledenARNHEM (ANP) - De Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) moet het in de komende vier jaar met fors minder budget doen voor de snowboarders en de paraskiërs en parasnowboarders. Dat staat in de verdeling van de budgetten voor de olympische cyclus 2026-2030 door NOC*NSF. Bobsleeën en curling krijgen juist meer geld.
1 dag geledenWAREGEM (ANP) - Wielrenster Marlen Reusser heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen op haar naam geschreven. De 34-jarige Zwitserse van Movistar won na 129 kilometer in een sprint van de Nederlandse rensters Demi Vollering en Lieke Nooijen.
1 dag geledenWAREGEM (ANP) - De Italiaan Filippo Ganna heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen gewonnen. De renner van Ineos Grenadiers haalde vlak voor de finish in Waregem de Belgische favoriet Wout van Aert in, die een solo net niet kon afmaken.
1 dag geleden