Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spanje zonder Nadal in Daviscup Finals, ook Zverev niet present

Spanje zonder Nadal in Daviscup Finals, ook Zverev niet present

MADRID (ANP) - Spanje treedt volgende maand zonder Rafael Nadal aan op de Daviscup Finals in Malaga. De Spaanse ploeg wordt aangevoerd door Carlos Alcaraz, de nummer 1 van de wereld. Spanje is mogelijk de tegenstander van Nederland in de halve finales. De Spanjaarden nemen het bij de laatste acht op tegen Kroatië, Nederland treft Australië.

Het Spaanse team bestaat verder uit Pablo Carreño Busta, Roberto Bautista Agut en dubbelspecialist Marcel Granollers. Het is de vraag of Nadal, die onlangs voor het eerst vader is geworden, dit seizoen nog ergens aantreedt.

Bij de Duitsers ontbreekt Alexander Zverev, die op Roland Garros een enkelblessure opliep en sindsdien niet meer in actie kwam. De mondiale nummer 6 had de hoop eind dit jaar nog te kunnen tennissen.

Duitsland komt met Oscar Otte, Jan-Lennard Struff, Yannick Hanfmann en dubbelspelers Tim Pütz en Kevin Krawietz naar Malaga. De Duitsers spelen in de kwartfinales tegen Canada, dat weer de beschikking heeft over de twee toppers Denis Shapovalov en Félix Auger-Aliassime.

Meer uit Sport

Lamens strandt in kwalificaties tennistoernooi Miami

MIAMI (ANP) - Tennisster Suzan Lamens is er niet in geslaagd het hoofdschema van het tennistoernooi van Miami te bereiken. De 26-jarige Zuid-Hollandse verloor in de eerste ronde van de kwalificaties in Florida in drie sets van Bianca Andreescu uit Canada: 6-4 1-6 5-7.

10 uur geleden
Sinner wint finale Indian Wells van Medvedev

INDIAN WELLS (ANP/AFP) - Jannik Sinner heeft het tennistoernooi van Indian Wells gewonnen. De Italiaan, de nummer 2 van de wereld, versloeg in de finale de Rus Daniil Medvedev in twee sets: 7-6 (6) 7-6 (4). Het is voor Sinner de eerste keer dat hij het toernooi in Indian Wells wint.

1 dag geleden
Paralympische Spelen in Cortina beëindigd

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De Paralympische Spelen van Milaan en Cortina zijn beëindigd met de sluitingsceremonie in Cortina d'Ampezzo. Jeroen Kampschreur en Lisa Bunschoten-Vos droegen de Nederlandse vlag het Cortina Curling Olympic Stadium binnen.

1 dag geleden
Djokovic meldt zich af voor mastertoernooi van Miami

MIAMI (ANP/AFP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich teruggetrokken van het masterstoernooi van Miami. De 38-jarige Serviër heeft last van een schouderblessure, meldden de organisatoren.

1 dag geleden
Xandra Velzeboer voor de vierde keer wereldkampioene op 500 meter

MONTREAL (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer is voor de vierde keer wereldkampioen op de 500 meter geworden. De 24-jarige olympisch kampioene was bij de WK in Montreal de beste in de finale. Selma Poutsma greep het zilver. Chiara Betti uit Italië pakte het brons.

1 dag geleden
Shorttracker Jens van 't Wout grijpt op WK zilver op 1000 meter

MONTREAL (ANP) - Jens van 't Wout heeft bij de WK shorttrack in Montreal zilver gegrepen op de 1000 meter. De olympisch kampioen eindigde als derde achter de Canadees William Dandjinou en Rim Jong-un uit Zuid-Korea. De Canadees werd echter gediskwalificeerd, waardoor Van 't Wout als tweede eindigde. Het brons ging naar de Brit Niall Treacy.

1 dag geleden
Xandra Velzeboer pakt op WK shorttrack zilver op 1500 meter

MONTREAL (ANP) - Xandra Velzeboer heeft op de 1500 meter bij de WK shorttrack haar tweede zilveren medaille gegrepen. De tweevoudig olympisch kampioene moest alleen Kim Gilli uit Zuid-Korea, de olympisch kampioene op deze afstand, voor zich dulden. Het brons ging naar de Amerikaanse Corinne Stoddard. Michelle Velzeboer eindigde als vijfde.

1 dag geleden