Spanje zonder Nadal in Daviscup Finals, ook Zverev niet present
MADRID (ANP) - Spanje treedt volgende maand zonder Rafael Nadal aan op de Daviscup Finals in Malaga. De Spaanse ploeg wordt aangevoerd door Carlos Alcaraz, de nummer 1 van de wereld. Spanje is mogelijk de tegenstander van Nederland in de halve finales. De Spanjaarden nemen het bij de laatste acht op tegen Kroatië, Nederland treft Australië.
Het Spaanse team bestaat verder uit Pablo Carreño Busta, Roberto Bautista Agut en dubbelspecialist Marcel Granollers. Het is de vraag of Nadal, die onlangs voor het eerst vader is geworden, dit seizoen nog ergens aantreedt.
Bij de Duitsers ontbreekt Alexander Zverev, die op Roland Garros een enkelblessure opliep en sindsdien niet meer in actie kwam. De mondiale nummer 6 had de hoop eind dit jaar nog te kunnen tennissen.
Duitsland komt met Oscar Otte, Jan-Lennard Struff, Yannick Hanfmann en dubbelspelers Tim Pütz en Kevin Krawietz naar Malaga. De Duitsers spelen in de kwartfinales tegen Canada, dat weer de beschikking heeft over de twee toppers Denis Shapovalov en Félix Auger-Aliassime.
Meer uit Sport
UTRECHT (ANP) - Suzanne Schulting doet volgende maand bij de Olympische Spelen naast langebaanschaatsster ook als shorttrackster mee. Schaatsbond KNSB meldt dat de 28-jarige Friezin een aanwijsplek heeft gekregen voor de 1500 meter bij het shorttrack. Op de langebaan doet ze mee aan de 1000 meter.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Oud-honkballer Hamilton Richardson is op 85-jarige leeftijd overleden. Dat meldt Sparta Rotterdam op de site van de club. Het is niet bekendgemaakt waaraan hij is gestorven. Richardson geldt als één van de beste honkballers aller tijden die ooit in de Nederlandse competitie heeft gespeeld.
7 uur geledenALMERE (ANP) - Oud-honkbalinternational Sidney de Jong is dinsdag op 46-jarige leeftijd overleden. Dat heeft de honkbalbond bevestigd aan het ANP. Over de doodsoorzaak is nog niets bekendgemaakt.
8 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - De beste tennissers ter wereld hoeven dit jaar aan één toernooi minder verplicht deel te nemen. Van tennisbond ATP moet de top 30 aan minimaal vier zogenoemde ATP 500-toernooien meedoen in plaats van de vijf van vorig jaar. De verplichte deelname aan masterstoernooien (ATP-1000) en de ATP Finals, mits een speler zich daarvoor heeft gekwalificeerd, blijft wel staan.
8 uur geledenMELBOURNE (ANP/AFP) - Oud-finaliste Zheng Qinwen heeft zich afgemeld voor de Australian Open. De regerend olympisch kampioene acht zichzelf niet fit genoeg om vanaf 18 januari deel te nemen aan het eerste grandslamtoernooi van het jaar, meldt de 23-jarige Chinese tennisster via sociale media.
10 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De Brit Simon Yates (33) stopt per direct als wielrenner. De winnaar van de afgelopen Giro d'Italia vindt het, na een succesvol jaar met ook een ritzege in de Tour de France, het goede moment om zijn carrière te beëindigen. Dat meldt zijn ploeg Visma - Lease a Bike, waar hij nog een jaar onder contract stond.
1 dag geledenMAASTRICHT (ANP) - Tom Dumoulin is vanaf volgend jaar de nieuwe koersdirecteur van de Amstel Gold Race. De 35-jarige voormalig wielrenner wordt de opvolger van Leo van Vliet, die in april na dertig edities stopt.
1 dag geleden