Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spanje zonder Nadal in Daviscup Finals, ook Zverev niet present

Spanje zonder Nadal in Daviscup Finals, ook Zverev niet present

MADRID (ANP) - Spanje treedt volgende maand zonder Rafael Nadal aan op de Daviscup Finals in Malaga. De Spaanse ploeg wordt aangevoerd door Carlos Alcaraz, de nummer 1 van de wereld. Spanje is mogelijk de tegenstander van Nederland in de halve finales. De Spanjaarden nemen het bij de laatste acht op tegen Kroatië, Nederland treft Australië.

Het Spaanse team bestaat verder uit Pablo Carreño Busta, Roberto Bautista Agut en dubbelspecialist Marcel Granollers. Het is de vraag of Nadal, die onlangs voor het eerst vader is geworden, dit seizoen nog ergens aantreedt.

Bij de Duitsers ontbreekt Alexander Zverev, die op Roland Garros een enkelblessure opliep en sindsdien niet meer in actie kwam. De mondiale nummer 6 had de hoop eind dit jaar nog te kunnen tennissen.

Duitsland komt met Oscar Otte, Jan-Lennard Struff, Yannick Hanfmann en dubbelspelers Tim Pütz en Kevin Krawietz naar Malaga. De Duitsers spelen in de kwartfinales tegen Canada, dat weer de beschikking heeft over de twee toppers Denis Shapovalov en Félix Auger-Aliassime.

Meer uit Sport

Sinner moeizaam naar derde ronde masterstoernooi Madrid

MADRID (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de derde ronde van het masterstoernooi in Madrid. De nummer 1 van de wereld had bijna 2,5 uur nodig om de Fransman Benjamin Bonzi in drie sets te verslaan: 6-7 (6) 6-1 6-4.

40 minuten geleden
Alcaraz kan door polsblessure titel Roland Garros niet verdedigen

MADRID (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich afgemeld voor Roland Garros. De winnaar van de laatste twee edities van het grandslamtoernooi in Parijs kan niet meedoen vanwege de polsblessure die hem al een tijdje kwelt.

2 uur geleden
EK atletiek van 2028 in Poolse Chorzow

CHORZOW (ANP) - Het EK atletiek wordt in 2028 georganiseerd in de Poolse regio Silezië. Dat maakte de Europese atletiekbond bekend. Het toernooi vindt plaats in het Slaski Stadion in de stad Chorzow.

7 uur geleden
Griekspoor boekt eerste gravelzege van het seizoen in Madrid

MADRID (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zijn eerste gravelzege van het seizoen geboekt. De beste tennisser van Nederland won in de tweede ronde van het masterstoernooi van Madrid met 6-3 6-4 van Damir Dzumhur uit Bosnië en Herzegovina. Hij had een bye in de eerste ronde.

8 uur geleden
Olympisch kampioene Van Rouwendaal aan de slag bij zwembond

NIEUWEGEIN (ANP) - Oud-zwemster Sharon van Rouwendaal gaat aan de slag bij zwembond KNZB. De tweevoudig olympisch kampioene zal in samenwerking met bondscoach Marcel Wouda "een belangrijke bijdrage leveren aan de verdere ontwikkeling van de lange afstanden binnen het Nederlandse topzwemmen", meldde de KNZB.

11 uur geleden
Meer dan 4 miljoen tickets verkocht voor Spelen van 2028 in LA

LOS ANGELES (ANP) - Voor de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles zijn tijdens de eerste verkoopronde meer dan 4 miljoen tickets verkocht. Dat maakten de organisatoren donderdag bekend.

1 dag geleden
Klaver loopt 400 meter op FBK Games in Hengelo

HENGELO (ANP) - Lieke Klaver komt op de FBK Games op 21 juni in actie op de 400 meter. De organisatie van de atletiekmeeting in Hengelo meldt de deelname van de 27-jarige atlete op "haar eigen" afstand in de 45e editie van de FBK Games.

1 dag geleden