Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spanje zonder Marcos Llorente in finaleronde Nations League

Spanje zonder Marcos Llorente in finaleronde Nations League

MADRID (ANP) - De Spaanse voetbalploeg mist in de finaleronde van de Nations League naast Pedri ook Marcos Llorente. De 26-jarige middenvelder van Atlético Madrid hield een blessure over aan het gewonnen competitieduel met FC Barcelona (2-0) en moest zich afmelden bij bondscoach Luis Enrique. De trainer riep Bryan Gil van Tottenham Hotspur op als vervanger. De 20-jarige Gil moest zich eigenlijk melden bij Jong Spanje, maar is overgeheveld naar de A-selectie.

Eerder in de week haakte middenvelder Pedri van FC Barcelona al af. Luis Enrique haalde in eerste instantie Brais Méndez als vervanger bij zijn selectie, maar de middenvelder van Celta de Vigo meldde zich zondag ook af. De bondscoach kwam als vervanger uit bij Sergi Roberto (FC Barcelona).

Spanje neemt het woensdag in Milaan op tegen Europees kampioen Italië. Een dag later staan wereldkampioen Frankrijk en België, de nummer 1 van de wereldranglijst, tegenover elkaar in Turijn. De winnaars treffen elkaar op 10 oktober in de finale in Milaan, de verliezers spelen in Turijn om de derde plaats in de tweede editie van de Nations League. Portugal won twee jaar geleden de eerste editie, door het Nederlands elftal in de finale met 1-0 te verslaan.

Meer uit Voetbal

FC Groningen en NAC Breda beginnen 2026 met gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.

10 uur geleden
PSV-spits Pepi breekt onderarm en wordt zondag geopereerd

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.

10 uur geleden
Egypte ten koste van Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup

AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.

11 uur geleden
PSV begint jaar goed en boekt twaalfde zege op rij in Eredivisie

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.

11 uur geleden
FC Twente moet genoegen nemen met punt tegen PEC Zwolle

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.

12 uur geleden
PSV-spits Pepi valt na maken doelpunt uit met blessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.

12 uur geleden
Bayer Leverkusen thuis hard onderuit tegen VfB Stuttgart

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.

12 uur geleden