Spanje zonder Marcos Llorente in finaleronde Nations League
MADRID (ANP) - De Spaanse voetbalploeg mist in de finaleronde van de Nations League naast Pedri ook Marcos Llorente. De 26-jarige middenvelder van Atlético Madrid hield een blessure over aan het gewonnen competitieduel met FC Barcelona (2-0) en moest zich afmelden bij bondscoach Luis Enrique. De trainer riep Bryan Gil van Tottenham Hotspur op als vervanger. De 20-jarige Gil moest zich eigenlijk melden bij Jong Spanje, maar is overgeheveld naar de A-selectie.
Eerder in de week haakte middenvelder Pedri van FC Barcelona al af. Luis Enrique haalde in eerste instantie Brais Méndez als vervanger bij zijn selectie, maar de middenvelder van Celta de Vigo meldde zich zondag ook af. De bondscoach kwam als vervanger uit bij Sergi Roberto (FC Barcelona).
Spanje neemt het woensdag in Milaan op tegen Europees kampioen Italië. Een dag later staan wereldkampioen Frankrijk en België, de nummer 1 van de wereldranglijst, tegenover elkaar in Turijn. De winnaars treffen elkaar op 10 oktober in de finale in Milaan, de verliezers spelen in Turijn om de derde plaats in de tweede editie van de Nations League. Portugal won twee jaar geleden de eerste editie, door het Nederlands elftal in de finale met 1-0 te verslaan.
Meer uit Voetbal
CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
4 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
6 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
7 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
8 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
9 uur geleden