Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spanje zonder geblesseerde Muguruza tegen Nederlandse tennissters

Spanje zonder geblesseerde Muguruza tegen Nederlandse tennissters

MIAMI (ANP) - De Spaanse tennisploeg komt volgende maand zonder Garbiñe Muguruza naar Den Bosch voor het duel met Nederland in de kwalificatieronde van de Billie Jean King Cup. De nummer 9 van de wereld heeft schouderklachten en trok zich daarom terug uit het WTA-toernooi van Miami. Muguruza (28) meldt op Twitter dat ze ook het graveltoernooi van Charleston en de Billie Jean King Cup overslaat.

"Het spijt me heel erg, maar ik moet naar mijn lichaam luisteren'́', aldus de voormalig nummer 1 van de wereld, die Roland Garros in 2016 won en een jaar later ook Wimbledon. Afgelopen jaar was ze de beste op de WTA Finals in Mexico. Muguruza voerde samen met Paula Badosa, zesde op de mondiale ranglijst, de Spaanse ploeg aan voor de ontmoeting op 15 en 16 april met Oranje op gravel in de Maaspoort. Inzet van dat duel is deelname aan de finale van het landentoernooi, eind dit jaar.

Naast Muguruza trok ook Simona Halep zich terug in Miami. De Roemeense kampt met een spierscheuring. Halep had naar eigen zeggen al last van haar linkerbeen sinds haar verloren halve finale in Indian Wells tegen de Poolse Iga Swiatek.

"Toen ik aan het trainen was in Miami, voelde ik ineens een scherpe pijn in mijn linkerbeen", schrijft de 30-jarige Roemeense op Twitter. Een MRI-scan bracht een spierscheuring in haar dijbeen aan het licht. Halep, winnares van Roland Garros 2018 en Wimbledon 2019, staat zeker drie weken aan de kant.

Meer uit Sport

Ferrari-baas wil dat F1-coureurs Ferrari racen en minder praten

ROME (ANP/RTR) - Ferrari-topman John Elkann heeft tegen F1-coureurs Charles Leclerc en Lewis Hamilton gezegd dat ze minder moeten praten en zich moeten concentreren op het racen. Leclerc en Hamilton kenden een teleurstellend raceweekend in Brazilië, waar zij beiden uitvielen in de Grote Prijs van São Paulo.

42 minuten geleden
Amerikaanse tennisser Fritz wint van Musetti op ATP Finals

TURIJN (ANP) - Taylor Fritz heeft zijn eerste wedstrijd op de ATP Finals in Turijn gewonnen. De 28-jarige Amerikaan versloeg de Italiaan Lorenzo Musetti in twee sets: 6-3 6-4.

2 uur geleden
Tennisser Alcaraz lost Sinner weer af als mondiale nummer 1

LONDEN (ANP/AFP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft de eerste plaats op de wereldranglijst weer overgenomen van Jannik Sinner. De 22-jarige Spanjaard stond een week geleden de positie af aan zijn twee jaar oudere rivaal uit Italië.

9 uur geleden
Teambaas Mekies prijst 'ongelooflijke prestatie' Verstappen

SÃO PAULO (ANP) - Teambaas Laurent Mekies van Red Bull kwam woorden tekort om de prestatie van Max Verstappen in de Grote Prijs van São Paulo te beschrijven. "Het was een ongelooflijke prestatie van Max", liet hij via het team weten. "We weten allemaal dat hij vorig jaar vanaf P17 naar de zege reed in de regen en dat dat een van de meest uitzonderlijke races was. Maar dit jaar deed hij het bijna opnieuw, vanuit de pitstraat, op het droge en dat met een extra stop door een lekke band."

18 uur geleden
Tennisser Zverev begint ATP Finals met zege op Shelton

TURIJN (ANP) - Alexander Zverev is de ATP Finals begonnen met een zege. De als derde geplaatste Duitse tennisser versloeg de Amerikaan Ben Shelton in twee sets: 6-3 7-6 (6).

19 uur geleden
Norris kan in Las Vegas grote stap naar eerste wereldtitel zetten

SÃO PAULO (ANP) - Lando Norris heeft met de zege in de Grote Prijs van São Paulo een grote stap naar zijn eerste wereldtitel in de Formule 1 gezet. De Britse coureur van McLaren kwam door de zeges in de grand prix en de sprintrace op 390 punten. Dat zijn er 24 meer dan zijn teamgenoot Oscar Piastri uit Australië en 49 meer dan titelverdediger Max Verstappen.

19 uur geleden
Meerkampster Vetter beëindigt atletiekloopbaan

AMSTERDAM (ANP) - Meerkampster Anouk Vetter zet een punt achter haar atletiekcarrière. "Het is mooi geweest. Ik merk dat ik heel erg voldaan en tevreden ben en dat het vuurtje gewoon is gedoofd", zei Vetter tegen de NOS.

21 uur geleden