Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spanje wint ook met reserves van Albanië

Spanje wint ook met reserves van Albanië

DÜSSELDORF (ANP) - Groepswinnaar Spanje heeft zonder in de sterkste formatie aan te treden ook de derde poulewedstrijd op het EK gewonnen. In Düsseldorf waren de Spanjaarden met 1-0 te sterk voor Albanië. Spanje trad aan met liefst tien andere namen dan tegen Italië. Bondscoach Luis de la Fuente besloot zijn grote namen te sparen voor de knock-outfase.

Ferran Torres maakte in de dertiende minuut het enige doelpunt van de Spanjaarden. Dani Olmo bediende de aanvaller van FC Barcelona met een steekpass en die schoot via de binnenkant van de paal raak met links.

In de tweede helft bracht de Spaanse bondscoach Lamine Yamal en Álvaro Morata alsnog in, maar de Spanjaarden wisten de score niet te verdubbelen. Kristjan Asllani was namens de Albaniërs twee keer dicht bij de gelijkmaker.

Spanje neemt het als winnaar van groep B op tegen een van de beste nummers 3. Albanië, dat 1 punt pakte tegen Kroatië, is uitgeschakeld.

Meer uit Voetbal

Malen en Kluivert melden zich met blessures af voor Oranje

ZEIST (ANP) - Donyell Malen en Justin Kluivert hebben zich bij bondscoach Xavi Hernández afgemeld voor de komende vier interlands van het Nederlands elftal. De aanvallers van AS Roma en Bournemouth zijn geblesseerd.

56 minuten geleden
Mourinho na nederlaag tegen Atlético kritisch op arbitrage

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid-trainer José Mourinho was zondag na de nederlaag tegen Atlético Madrid (2-1) boos op de arbitrage. Tijdens een persconferentie liet hij een foto zien met daarop twee overtredingen die spelers van Atlético in de eerste helft maakten en waarvoor ze niet werden bestraft.

58 minuten geleden
Cunha redt in slotfase punt voor Manchester United

LONDEN (ANP) - Manchester United heeft een derde nederlaag in de Premier League ternauwernood voorkomen. Het elftal van trainer Michael Carrick speelde met 1-1 gelijk bij het laaggeklasseerde Fulham.

2 uur geleden
NEC speelt na vroege voorsprong gelijk tegen Go Ahead Eagles

NIJMEGEN (ANP) - NEC is er in de Eredivisie ook niet in geslaagd van Go Ahead Eagles te winnen. De nummer 3 van vorig seizoen kwam in eigen stadion niet verder dan een gelijkspel: 1-1.

2 uur geleden
Atlético wint stadsderby tegen Real Madrid met 2-1

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zondag de stadsderby tegen Real Madrid met 2-1 gewonnen. Het elftal van trainer Diego Simeone ging daardoor Real Madrid voorbij op de ranglijst. Atlético staat na zeven wedstrijden met 16 punten op de tweede plaats achter FC Barcelona. Het Real Madrid van coach José Mourinho heeft 15 punten.

3 uur geleden
Brobbey scoort drie keer voor verliezend Sunderland

MANCHESTER (ANP) - Brian Brobbey meldt zich maandag met vermoedelijk veel vertrouwen bij het Nederlands elftal. De 24-jarige aanvaller van Sunderland scoorde liefst drie keer in de uitwedstrijd tegen koploper Manchester City. Genoeg voor een positief resultaat was het niet, want Manchester City maakte vijf doelpunten: 5-3.

4 uur geleden
Liverpool boekt kleine zege op Bournemouth, belangrijke rol Gakpo

BOURNEMOUTH (ANP) - Liverpool heeft in de Premier League een kleine overwinning geboekt. Het elftal van trainer Andoni Iraola was te sterk voor Bournemouth: 0-1.

4 uur geleden