Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spanje toch zonder Adama Traoré na coronatests

Spanje toch zonder Adama Traoré na coronatests

MADRID (ANP) - Aanvaller Adama Traoré heeft zijn debuut voor Spanje weer moeten uitstellen. De 24-jarige vleugelspits van de Engelse voetbalclub Wolverhampton Wanderers is uit voorzorg weer uit de selectie gezet, omdat een coronatest geen duidelijke negatieve uitslag opleverde. Eerder in de week gebeurde hetzelfde, waardoor Traoré donderdag niet mocht meedoen in de eerste wedstrijd van de Nations League tegen Duitsland (1-1).

De tweede test was wel negatief. De aanvaller sloot daarom vrijdag in Madrid aan bij de Spaanse ploeg van bondscoach Luis Enrique. Het was de bedoeling dat hij zondag tegen Oekraïne zou debuteren, maar aangezien de laatste coronatest opnieuw geen duidelijke uitslag opleverde, heeft Traoré in lijn met de protocollen van de Europese voetbalbond UEFA de selectie toch weer verlaten.

De fysiek sterke vleugelspits werd vorig jaar al eens opgeroepen voor twee EK-kwalificatiewedstrijden, maar hij meldde zich toen af, officieel vanwege een blessure. De aanvaller twijfelde lang of hij voor Spanje wilde uitkomen of voor Mali, het land waar zijn ouders vandaan komen.

Meer uit Voetbal

Brobbey maakt derde doelpunt en is topscorer van Oranje op WK

KANSAS CITY (ANP) - Brian Brobbey heeft op het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn derde doelpunt gemaakt. De spits van Sunderland zorgde in de laatste groepswedstrijd tegen Tunesië in de zevende minuut voor de 2-0. De Tunesische verdediger Ellyes Skhiri opende in de derde minuut met een eigen doelpunt de score.

1 uur geleden
Advocaat vindt dat Curaçao zichzelf heeft overtroffen op WK

PHILADELPHIA (ANP) - Het elftal van Curaçao heeft zichzelf volgens bondscoach Dick Advocaat overtroffen. Dat zei hij na de uitschakeling op het WK na een 2-0-nederlaag tegen Ivoorkust. "Ze hebben keihard gewerkt. Ze mogen trots zijn op zichzelf. Ze hebben laten zien wat ze kunnen", zei de coach in Philadelphia.

2 uur geleden
Advocaat en selectie krijgen ondanks uitschakeling applaus van fans

PHILADELPHIA (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat en de selectie van Curaçao namen na de uitschakeling op het WK uitgebreid de tijd om het publiek in Philadelphia te bedanken. Curaçao kreeg ondanks de 2-0-nederlaag tegen Ivoorkust applaus van de 'blauwe' aanhang.

2 uur geleden
Duitsland verliest van Ecuador, is wel winnaar van groep E

EAST RUTHERFORD (ANP) - Duitsland heeft de laatste groepswedstrijd op het WK voetbal tegen Ecuador met 2-1 verloren. Het elftal van Julian Nagelsmann gaat desondanks met 6 punten uit drie wedstrijden als groepswinnaar door naar de zestiende finales.

2 uur geleden
Curaçao na verlies tegen Ivoorkust uitgeschakeld op WK voetbal

PHILADELPHIA (ANP) - Curaçao is na een nederlaag in Philadelphia tegen Ivoorkust uitgeschakeld op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Het elftal van bondscoach Dick Advocaat (78) ging voor 68.324 toeschouwers met 2-0 ten onder en eindigde met 1 punt uit drie wedstrijden als laatste in groep E. Duitsland en Ivoorkust gaan als nummers 1 en 2 naar de laatste 32. Ecuador gaat als een van de beste nummers 3 door.

2 uur geleden
Koeman houdt Van de Ven en Summerville tegen Tunesië op de bank

KANSAS CITY (ANP) - Micky van de Ven en Crysencio Summerville doen vanaf 01.00 uur Nederlandse tijd niet mee in de laatste groepswedstrijd van Nederland op het WK tegen Tunesië. De linkervleugelverdediger en rechtsbuiten kregen in het openingsduel met Japan (2-2) een gele kaart en zouden bij een volgende kaart geschorst zijn voor het duel in de zestiende finales tegen Marokko of Brazilië.

2 uur geleden
Onweer in Kansas 2,5 uur voor duel Oranje, fans niet in stadion

KANSAS CITY (ANP) - Het is 2,5 uur voor de wedstrijd tussen Nederland en Tunesië op het WK begonnen te onweren in Kansas City. Toeschouwers mogen nog niet in het onoverdekte stadion plaatsnemen omdat er nog meer onweer wordt verwacht. Ze zoeken naar plekken waar ze kunnen schuilen voor zware regenbuien.

4 uur geleden