Spanje toch zonder Adama Traoré na coronatests
MADRID (ANP) - Aanvaller Adama Traoré heeft zijn debuut voor Spanje weer moeten uitstellen. De 24-jarige vleugelspits van de Engelse voetbalclub Wolverhampton Wanderers is uit voorzorg weer uit de selectie gezet, omdat een coronatest geen duidelijke negatieve uitslag opleverde. Eerder in de week gebeurde hetzelfde, waardoor Traoré donderdag niet mocht meedoen in de eerste wedstrijd van de Nations League tegen Duitsland (1-1).
De tweede test was wel negatief. De aanvaller sloot daarom vrijdag in Madrid aan bij de Spaanse ploeg van bondscoach Luis Enrique. Het was de bedoeling dat hij zondag tegen Oekraïne zou debuteren, maar aangezien de laatste coronatest opnieuw geen duidelijke uitslag opleverde, heeft Traoré in lijn met de protocollen van de Europese voetbalbond UEFA de selectie toch weer verlaten.
De fysiek sterke vleugelspits werd vorig jaar al eens opgeroepen voor twee EK-kwalificatiewedstrijden, maar hij meldde zich toen af, officieel vanwege een blessure. De aanvaller twijfelde lang of hij voor Spanje wilde uitkomen of voor Mali, het land waar zijn ouders vandaan komen.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/RTR) - Voetbalster Aitana Bonmatí staat voor langere tijd aan de kant. De international van Spanje heeft op een training haar linkerkuitbeen gebroken, meldt de Spaanse voetbalbond.
1 uur geledenGIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga in de veertiende speelronde verspeeld aan FC Barcelona. De ploeg van trainer Xabi Alonso kwam bij Girona niet verder dan een 1-1-gelijkspel.
10 uur geledenROME (ANP) - David Neres heeft Napoli aan een uitzege op AS Roma geholpen. De oud-aanvaller van Ajax maakte het enige doelpunt in Stadio Olimpico. De Braziliaan scoorde in de 36e minuut.
10 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Stanley Menzo heeft zijn functie als bondscoach van Suriname neergelegd. Die beslissing komt op een opvallend moment. Suriname kan zich in maart via intercontinentale play-offs voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico plaatsen.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het gestaakte duel tussen Ajax en FC Groningen wordt dinsdag vanaf 14.30 uur zonder publiek in de Johan Cruijff ArenA uitgespeeld. Dat meldt de club uit Amsterdam.
10 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB baalt dat het duel tussen Ajax en FC Groningen definitief is gestaakt nadat fans van de thuisploeg tot tweemaal toe veel vuurwerk voor een overleden supporter hadden afgestoken. "De veiligheid van spelers en alle anderen die op en rond het veld hun werk moeten doen, kan niet worden gegarandeerd", reageert de voetbalbond.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Financieel directeur Shashi Baboeram Panday heeft namens Ajax excuses aangeboden aan iedereen die gedupeerd is door het definitief staken van het duel met FC Groningen. "Als Ajax vinden we dit schandalig", zei hij bij ESPN.
11 uur geleden