Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spanje tegen Portugal in aanloop naar EK

Spanje tegen Portugal in aanloop naar EK

MADRID (ANP) - Spanje en Portugal spelen in de aanloop naar het EK voetbal van komende zomer een oefeninterland tegen elkaar. De twee Zuid-Europese landen, die tot de kanshebbers voor de Europese titel worden gerekend, ontmoeten elkaar op vrijdag 5 juni in het stadion van Atlético Madrid. Spanje en Portugal zaten bij het WK van 2018 bij elkaar in de groep. Het spectaculaire duel eindigde in 3-3, Cristiano Ronaldo nam alle Portugese doelpunten voor zijn rekening.

De Spanjaarden spelen in maart oefenwedstrijden tegen Duitsland (26 maart in Madrid) en het Nederlands elftal (29 maart in Amsterdam). Op het EK treft de ploeg van bondscoach Luis Enrique in de groepsfase Zweden, Polen en een land uit de play-offs. Spanje speelt al die wedstrijden in Bilbao.

Portugal is ingedeeld bij Duitsland en Frankrijk, de wereldkampioenen van respectievelijk 2014 en 2018. Daar komt nog een land uit de play-offs bij.

Meer uit Voetbal

FIFA geeft verklaring voor lege stoeltjes bij WK-wedstrijden

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - Wereldvoetbalbond FIFA houdt vol dat de bezoekerscijfers bij het WK kloppen, ondanks beelden van lege stoeltjes tijdens de tweede wedstrijd van het WK tussen Zuid-Korea en Tsjechië in Mexico afgelopen donderdag.

26 minuten geleden
Engels voetbalteam slachtoffer van diefstal in Kansas City

KANSAS CITY (ANP/RTR) - Het Engelse voetbalelftal is slachtoffer geworden van diefstal. Bij het team is materiaal voor de trainingen gestolen uit een transportbus.

1 uur geleden
Pochettino wijst op teamprestatie VS na ruime zege op Paraguay

INGLEWOOD (ANP/RTR) - De overtuigende zege van de Verenigde Staten op Paraguay (4-1) is volgens bondscoach Mauricio Pochettino van de VS het resultaat van teamprestatie, meer dan van de klasse van individuele spelers.

1 uur geleden
De Jong gelooft in Oranje, maar ziet ploeg niet als WK-favoriet

KANSAS CITY (ANP) - Frenkie de Jong kijkt met veel vertrouwen uit naar het WK dat voor het Nederlands elftal zondag begint met een wedstrijd tegen Japan in het Dallas Stadium. "We hebben goede spelers en zijn onvoorspelbaar", zegt hij. "We hebben snelheid en fysieke kracht, zijn goed aan de bal en kunnen snel counteren. Ook hebben we voldoende 'lengte' voor spelhervattingen."

4 uur geleden
De Jong: voetbal gaat weer de goede kant op

KANSAS CITY (ANP) - Frenkie de Jong verwacht dat aanvallend spel beloond wordt op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Ik heb het gevoel dat het voetbal weer de goede kant op gaat", stelt de middenvelder van Oranje.

4 uur geleden
Voetballers van de Verenigde Staten beginnen overtuigend aan WK

INGLEWOOD (ANP) - De voetballers van de Verenigde Staten zijn met een klinkende zege aan het WK begonnen. De ploeg van bondscoach Mauricio Pochettino versloeg Paraguay (4-1) in het Los Angeles Stadium in Inglewood.

6 uur geleden
Infantino grapt: misschien WK uitbreiden voor Italië

ROME (ANP) - Gianni Infantino heeft zich niet populair gemaakt bij de supporters van de nationale voetbalploeg van Italië. De voorzitter van de FIFA grapte tijdens een interview met het Braziliaanse tv-station CazéTV dat hij het deelnemersveld van het WK misschien maar moet uitbreiden. "Misschien kwalificeert Italië zich wel voor een WK met 64 teams, of misschien gaan we wel naar 228 teams", zei hij. De wereldvoetbalbond heeft overigens 211 leden.

8 uur geleden