Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spanje start met Carvajal en Le Normand in finale tegen Engeland

Spanje start met Carvajal en Le Normand in finale tegen Engeland

BERLIJN (ANP) - Dani Carvajal en Robin Le Normand beginnen om 21.00 uur met Spanje aan de finale van het EK tegen Engeland. Beide verdedigers waren geschorst voor de halve eindstrijd tegen Frankrijk (2-1). Ze werden toen vervangen door Jesús Navas en Nacho, die nu weer plaatsmaken voor het tweetal.

Spanje won de Europese titel al driemaal. Engeland, dat het Nederlands elftal uitschakelde in de halve eindstrijd (2-1), werd nog nooit Europees kampioen.

Luke Shaw verschijnt als linksback van Engeland aan de aftrap in het Olympiastadion van Berlijn. Hij krijgt de voorkeur boven de rechtsbenige Kieran Trippier. Shaw stond vier maanden aan de kant met een hamstringblessure en maakte pas in de kwartfinale van dit EK tegen Zwitserland als invaller zijn rentree. Hij mocht ook invallen in de gewonnen halve eindstrijd tegen het Nederlands elftal (2-1). De andere tien basisspelers van Engeland voor de finale verschenen woensdag ook aan de aftrap tegen Oranje.

Opstellingen

Spanje: Simon; Carvajal, Le Normand, Laporte en Cucurella; Ruiz, Rodri en Olmo; Yamal, Morata en Williams.

Engeland: Pickford; Walker, Stones en Guéhi; Saka, Mainoo, Rice en Shaw; Foden en Bellingham; Kane.

Meer uit Voetbal

Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

20 uur geleden
AS Roma speelt met Malen gelijk in topper tegen AC Milan

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.

20 uur geleden
Watanabe houdt enkelblessure over aan duel met Heracles

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.

23 uur geleden
ManUnited maakt einde aan ongeslagen reeks koploper Arsenal

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.

23 uur geleden
FC Utrecht kan tegen Sparta geen einde maken aan negatieve reeks

UTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.

1 dag geleden
Feyenoord wint met nieuweling Deijl wel van Heracles Almelo

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.

1 dag geleden
Feyenoord boekt tegen Heracles eerste competitiezege dit jaar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.

1 dag geleden