Spanje met Asensio en Ruiz tegen Kroaten in finale Nations League
ROTTERDAM (ANP) - Spanje begint de finale van de Nations League tegen Kroatië met Fabián Ruiz en Marco Asensio. Bondscoach Luis de la Fuente geeft de twee voetballers de voorkeur boven Mikel Merino en Rodigo in vergelijking met de halve finale tegen Italië (2-1).
De opstelling van Spanje is verder gelijk aan het gewonnen duel met de Europees kampioen. Unai Simón verdedigt het doel, Jesús Navas, Robin Le Normand, Aymeric Laporte en aanvoerder Jordi Alba vormen de verdediging. Het vijfmans-middenveld wordt gevormd door Asensio, Rodri, Gavi, Ruiz en Yéremi Pino en Álvaro Morata is de diepe spits.
Bij Kroatië is er één wijziging in vergelijking met de gewonnen wedstrijd tegen Nederland (4-2). Martin Erlic vervangt Domagoj Vida in de ploeg van bondscoach Zlatko Dalic.
Dominik Livakovic is de keeper. Josip Juranovic, Josip Sutalo, Erlic en Ivan Perisic zijn de verdedigers. Luka Modric staat op het middenveld met Marcelo Brozovic en Mateo Kovacic. Mario Pasalic, Andrej Kramaric en Luka Ivanusec zijn de aanvallers.
De wedstrijd in Rotterdam begint om 20.45 uur.
Meer uit Voetbal
ACCRA (ANP) - Derrick Luckassen is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Ghana. De verdediger, geboren in Amsterdam, heeft een uitnodiging ontvangen voor de oefenduels van eind deze maand tegen Oostenrijk en Duitsland.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
13 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
19 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
20 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geleden