Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spanje met aanvoerder Busquets tegen Slowakije

Spanje met aanvoerder Busquets tegen Slowakije

SEVILLA (ANP) - Middenvelder Sergio Busquets is weer van de partij bij Spanje, dat in de derde EK-groepswedstrijd in Sevilla tegen Slowakije aantreedt (aanvang: 18.00 uur). De aanvoerder ontbrak in de eerste twee pouleduels vanwege een coronabesmetting. De 32-jarige routinier van FC Barcelona is inmiddels weer helemaal fit.

Bondscoach Luis Enrique heeft zijn basisteam op vier plaatsen gewijzigd. Naast Busquets hebben ook César Azpilicueta, Eric Garcia en Pablo Sarabia een plek in de beginopstelling. Marcos Llorente, Pau Torres, Dani Olmo en Rodri moeten op de bank plaatsnemen.

Spanje kwam in de eerste twee groepsduels met Zweden (0-0) en Polen (1-1) niet verder dan een gelijkspel. De ploeg van Enrique moet winnen van Slowakije om op eigen kracht naar de achtste finale te gaan. Indien Spanje opnieuw gelijkspeelt en Polen in de andere groepswedstrijd Zweden niet weet te verslaan, zijn de manschappen van Enrique ook verzekerd van een plaats bij de laatste zestien.

Het elftal van Slowakije is op twee plaatsen gewijzigd ten opzichte van het team dat aantrad in de verloren wedstrijd tegen Zweden (0-1). Lukas Haraslin en Jakub Hromada mogen het vanaf de aftrap in Sevilla laten zien. Slowakije heeft aan een gelijkspel genoeg om in het toernooi te blijven.

Meer uit Voetbal

Juventus haalt Woltemade en Sarr, David naar Atlético Madrid

TURIJN (ANP) - Juventus heeft de Duitse aanvaller Nick Woltemade en middenvelder Pape Sarr uit Senegal naar Turijn gehaald. Woltemade wordt voor een seizoen gehuurd van Newcastle United, terwijl Sarr overkomt van Tottenham Hotspur. De Canadese aanvaller Jonathan David verruilt Juventus op huurbasis voor Atlético Madrid.

5 uur geleden
FC Utrecht voegt ervaren Amrabat (39) toe aan selectie

UTRECHT (ANP) - Nordin Amrabat (39) keert terug in de Eredivisie. De 64-voudig international van Marokko gaat voor FC Utrecht spelen, waar hij de afgelopen twee weken al meetrainde. De club meldt geen details over de contractduur.

6 uur geleden
FC Utrecht haalt oud-Ajacied Medić terug naar de Eredivisie

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft verdediger Jakov Medić aangetrokken. De 27-jarige Kroaat wordt voor één seizoen gehuurd van het Engelse Norwich City. Er is een koopoptie opgenomen in het contract.

8 uur geleden
PSV rondt transfer buitenspeler Ouaissa van NEC af

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de transfer van buitenspeler Sami Ouaissa afgerond. De 21-jarige Nederlander met Marokkaanse roots komt over van NEC en tekent een contract voor vijf seizoenen bij de landskampioen.

9 uur geleden
FC Twente laat middenvelder Verschueren naar België teruggaan

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft middenvelder Arno Verschueren naar het Belgische SK Beveren laten gaan. De 29-jarige Belg speelde sinds januari 2025 in Enschede.

9 uur geleden
Feyenoord ontbindt contract aanvaller Ivanušec

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft afscheid genomen van aanvaller Luka Ivanušec. De Rotterdamse club heeft "in goed overleg" het contract van de 27-jarige Kroaat ontbonden. Hij had nog een verbintenis in De Kuip tot medio 2028.

9 uur geleden
Oranje-international Miedema opnieuw met knieblessure aan de kant

MANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema heeft opnieuw een knieblessure opgelopen. De 132-voudig international van Oranje mist daardoor de opening van de Engelse voetbalcompetitie, meldt haar club Manchester City.

9 uur geleden