Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spanje met aanvoerder Busquets tegen Slowakije

Spanje met aanvoerder Busquets tegen Slowakije

SEVILLA (ANP) - Middenvelder Sergio Busquets is weer van de partij bij Spanje, dat in de derde EK-groepswedstrijd in Sevilla tegen Slowakije aantreedt (aanvang: 18.00 uur). De aanvoerder ontbrak in de eerste twee pouleduels vanwege een coronabesmetting. De 32-jarige routinier van FC Barcelona is inmiddels weer helemaal fit.

Bondscoach Luis Enrique heeft zijn basisteam op vier plaatsen gewijzigd. Naast Busquets hebben ook César Azpilicueta, Eric Garcia en Pablo Sarabia een plek in de beginopstelling. Marcos Llorente, Pau Torres, Dani Olmo en Rodri moeten op de bank plaatsnemen.

Spanje kwam in de eerste twee groepsduels met Zweden (0-0) en Polen (1-1) niet verder dan een gelijkspel. De ploeg van Enrique moet winnen van Slowakije om op eigen kracht naar de achtste finale te gaan. Indien Spanje opnieuw gelijkspeelt en Polen in de andere groepswedstrijd Zweden niet weet te verslaan, zijn de manschappen van Enrique ook verzekerd van een plaats bij de laatste zestien.

Het elftal van Slowakije is op twee plaatsen gewijzigd ten opzichte van het team dat aantrad in de verloren wedstrijd tegen Zweden (0-1). Lukas Haraslin en Jakub Hromada mogen het vanaf de aftrap in Sevilla laten zien. Slowakije heeft aan een gelijkspel genoeg om in het toernooi te blijven.

Meer uit Voetbal

FC Groningen en NAC Breda beginnen 2026 met gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.

10 uur geleden
PSV-spits Pepi breekt onderarm en wordt zondag geopereerd

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.

10 uur geleden
Egypte ten koste van Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup

AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.

11 uur geleden
PSV begint jaar goed en boekt twaalfde zege op rij in Eredivisie

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.

11 uur geleden
FC Twente moet genoegen nemen met punt tegen PEC Zwolle

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.

12 uur geleden
PSV-spits Pepi valt na maken doelpunt uit met blessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.

12 uur geleden
Bayer Leverkusen thuis hard onderuit tegen VfB Stuttgart

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.

12 uur geleden