Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spanje met aanvoerder Busquets tegen Slowakije

Spanje met aanvoerder Busquets tegen Slowakije

SEVILLA (ANP) - Middenvelder Sergio Busquets is weer van de partij bij Spanje, dat in de derde EK-groepswedstrijd in Sevilla tegen Slowakije aantreedt (aanvang: 18.00 uur). De aanvoerder ontbrak in de eerste twee pouleduels vanwege een coronabesmetting. De 32-jarige routinier van FC Barcelona is inmiddels weer helemaal fit.

Bondscoach Luis Enrique heeft zijn basisteam op vier plaatsen gewijzigd. Naast Busquets hebben ook César Azpilicueta, Eric Garcia en Pablo Sarabia een plek in de beginopstelling. Marcos Llorente, Pau Torres, Dani Olmo en Rodri moeten op de bank plaatsnemen.

Spanje kwam in de eerste twee groepsduels met Zweden (0-0) en Polen (1-1) niet verder dan een gelijkspel. De ploeg van Enrique moet winnen van Slowakije om op eigen kracht naar de achtste finale te gaan. Indien Spanje opnieuw gelijkspeelt en Polen in de andere groepswedstrijd Zweden niet weet te verslaan, zijn de manschappen van Enrique ook verzekerd van een plaats bij de laatste zestien.

Het elftal van Slowakije is op twee plaatsen gewijzigd ten opzichte van het team dat aantrad in de verloren wedstrijd tegen Zweden (0-1). Lukas Haraslin en Jakub Hromada mogen het vanaf de aftrap in Sevilla laten zien. Slowakije heeft aan een gelijkspel genoeg om in het toernooi te blijven.

Meer uit Voetbal

Ten Cate moet Surinaamse voetbalploeg naar WK leiden

PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.

30 minuten geleden
Arsenal voorkomt in extra tijd puntenverlies tegen Wolverhampton

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.

2 uur geleden
PSV-trainer Bosz: alleen het eerste half uur was goed

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.

2 uur geleden
PSV wint moeizaam van Heracles (4-3) en boekt tiende zege op rij

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.

3 uur geleden
FC Groningen rekent af met tien Volendammers: 3-0

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.

4 uur geleden
Raphinha helpt Barcelona aan zege op Osasuna

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.

4 uur geleden
NEC verspeelt na vier zeges op rij punten bij Telstar

VELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.

6 uur geleden