Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spanje klopt Duitsland na intensief duel en bereikt laatste vier

Spanje klopt Duitsland na intensief duel en bereikt laatste vier

STUTTGART (ANP) - Spanje is er op het EK voetbal in geslaagd om gastland Duitsland te elimineren. Vlak voor het einde van de verlenging kopte de ingevallen Mikel Merino de 2-1 binnen. In de reguliere speeltijd had Dani Olmo de 1-0 voor Spanje gemaakt. Vlak voor tijd maakte Florian Wirtz echter gelijk. De Spanjaarden nemen het bij de laatste vier op tegen Frankrijk of Portugal.

In een bij vlagen harde ontmoeting leek een doelpunt van Olmo kort na rust de doorslag te geven. Olmo had kort na het begin van de wedstrijd Pedri op het middenveld vervangen. Hij raakte namelijk aan zijn linkerknie geblesseerd in een duel met Toni Kroos. De harde overtreding werd door scheidsrechter Anthony Taylor niet bestraft met geel. Even later kwam Kroos wederom goed weg bij een charge op Lamine Yamal.

Beide ploegen verschenen in de eerste helft af en toe dreigend voor het doel van de tegenstander. Kai Havertz kreeg enkele mogelijkheden namens de Duitsers, maar hij wist de Spaanse keeper Unai Simón niet te passeren. Aan de andere kant pareerde collega Manuel Neuer een afstandsschot van Olmo.

Spaanse voorsprong

Kort na de pauze was Álvaro Morata dicht bij een Spaanse voorsprong. Na een assist van Yamal schoot de spits uit de draai over. Even later lag de bal toch in het Duitse doel. De aan de aandacht ontsnapte Olmo kon op aangeven van Yamal binnenschuiven.

Duitsland gaf niet op en kreeg in een intensief duel kansen op de gelijkmaker. De ingevallen Robert Andrich stuitte op Simon en Niclas Füllkrug, een andere invaller, trof de paal. In de slotminuten viel dan toch de 1-1. De ontmoeting leek vervolgens op strafschoppen uit te draaien, maar Merino besliste anders.

Meer uit Voetbal

Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

2 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

4 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

5 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

6 uur geleden
KNVB richt zich na zaak tegen NAC op verloop competitie

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.

7 uur geleden
Rechter: Go Ahead Eagles - NAC wordt niet overgespeeld

UTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.

8 uur geleden
Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

21 uur geleden