Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spanje en Portugal in evenwicht in Nations League

Spanje en Portugal in evenwicht in Nations League

SEVILLA (ANP) - De wedstrijd tussen Spanje en Portugal in de Nations League heeft geen winnaar opgeleverd. De wedstrijd in Sevilla eindigde in 1-1.

Bij Portugal, dat in 2019 de eerste editie van het Europese landentoernooi won door Nederland in de finale te verslaan, begon vedette Cristiano Ronaldo op de bank. Hij viel na ruim een uur in.

Álvaro Morata zette de thuisploeg na 25 minuten op 1-0. Hij rondde een Spaanse counter perfect af. De voorzet van Pablo Sarabia was op maat. Carlos Soler had even later de 2-0 op de voeten, maar zijn inzet stuitte op de Portugese doelman Diogo Costa.

Grote kansen

In de tweede helft kreeg Portugal een paar grote kansen op de gelijkmaker. In de 82e minuut was het raak. João Cancelo sprintte Jordi Alba eruit op de rechterflank en gaf een voorzet die Ricardo Horta kundig afmaakte.

In dezelfde poule uit de A-divisie won Tsjechië met 2-1 van Zwitserland. Jan Kuchta bracht de Tsjechen in Praag al snel op voorsprong, maar op slag van rust maakt Noah Okafor gelijk. In de tweede helft bezorgde de Zwitser Djibril Sow met een eigen doelpunt Tsjechië de winst.

Bij Tsjechië stond FC Twente-speler Michal Sadilek in de basis. Hij werd na 84 minuten gewisseld. Zijn teamgenoot bij Twente, Vaclav Cerny, bleef de hele wedstrijd op de bank.

Meer uit Voetbal

Verdediger Tete akkoord met Fulham over nieuw contract

LONDEN (ANP) - Kenny Tete blijft bij Fulham voetballen. De 29-jarige Nederlandse vleugelverdediger heeft zijn aflopende contract met drie jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 verbonden aan de Londense club, die afgelopen seizoen als elfde eindigde in de Premier League.

8 uur geleden
AZ verlengt contract met vleugelaanvaller Daal tot 2030

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft het contract met Ro-Zangelo Daal opengebroken en verlengd. De 21-jarige vleugelaanvaller is nu tot de zomer van 2030 aan de Alkmaarders verbonden.

10 uur geleden
Ajax neemt naast Noordermeer ook Van Oosten over van ADO

AMSTERDAM (ANP) - Louise van Oosten vervolgt haar voetbalcarrière bij Ajax. De 20-jarige verdedigster komt over van ADO Den Haag en ondertekent een contract voor drie jaar. Eerder deze transferperiode maakte Daniëlle Noordermeer ook de overstap van ADO naar Ajax.

10 uur geleden
Doelman Branderhorst tekent contract bij Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - Mattijs Branderhorst (31) is ook komend seizoen de doelman van Fortuna Sittard. Hij tekende een contract dat hem tot medio 2029 aan de Limburgse club verbindt. Dat heeft Fortuna Sittard op de website van de club laten weten.

11 uur geleden
Onweer verstoort eerste training voetbalsters in Zwitserland

THUN (ANP) - Onweer heeft de eerste training van de Oranjevrouwen in Zwitserland verstoord. Na een inloopronde bliksemde het kort op het natte trainingsveld in Thun, waarna direct een groot deel van de spelersgroep de dug-out in rende. Daarop werd besloten het eerste deel van de training in de sportschool af te werken en later terug het veld op te gaan.

11 uur geleden
Hoofdhuurder Ajax verlengt contract met ArenA met vijftien jaar

AMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft ook de komende jaren in de Johan Cruijff ArenA voetballen. De Amsterdamse club, die de hoofdhuurder van het stadion is, verlengde dinsdag het contract met vijftien jaar, tot 2040.

13 uur geleden
Bonmatí is in Zwitserland teruggekeerd bij Spaanse EK-selectie

OBERENTFELDEN (ANP/RTR) - Aitana Bonmatí heeft zich weer aangesloten bij de Spaanse selectie voor het EK vrouwenvoetbal in Zwitserland. De middenvelder van FC Barcelona werd vorige week met een virale hersenvliesontsteking opgenomen in het ziekenhuis.

13 uur geleden