Spanje boekt in Zwitserland eerste zege in Nations League
GENEVE (ANP) - Spanje heeft in de Nations League voor het eerst gewonnen. De ploeg van bondscoach Luis Enrique won de uitwedstrijd tegen Zwitserland met 1-0.
Pablo Sarabia, die afgelopen seizoen uitkwam voor Sporting Portugal, maakte na 13 minuten het enige doelpunt in Genève. Hij tikte de bal met links binnen na een voorzet vanaf de rechterflank van Marcos Llorente. De Zwitsers claimden dat de Spanjaard scoorde vanuit buitenspelpositie, maar arbiter Serdar Gözübüyük oordeelde na het zien van de beelden dat van offside geen sprake was. Na afloop werd Gözübüyük belaagd door de spelers van Zwitserland omdat hij te vroeg zou hebben afgefloten.
Spanje was in de Nations League begonnen met een 1-1-gelijkspel tegen Portugal en hield ook aan de uitwedstrijd tegen Tsjechië (2-2) maar één punt over.
Portugal
Portugal was in Lissabon met 2-0 te sterk voor Tsjechië. De doelpunten vielen in de 33e en 38e minuut en kwamen op naam van João Cancelo en Gonçalo Guedes. Beiden scoorden op aangeven van Bernardo Silva.
Cristiano Ronaldo speelde bij Portugal de hele wedstrijd. Hij moest tegen de Spanjaarden op de bank beginnen, maar verscheen tegen Zwitserland (4-0) wel aan de aftrap.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.
1 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.
16 uur geledenALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.
17 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.
17 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.
17 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).
19 uur geleden