SPAL gedegradeerd en Brescia kan behoud in Serie A ook vergeten
BRESCIA (ANP) - De Italiaanse voetbalclub SPAL is vier competitieronden voor het einde gedegradeerd uit de Serie A. De hekkensluiter verloor met 2-1 in het duel met concurrent Brescia. Nummer 17 Genoa won eveneens met 2-1 van Lecce, de nummer 18. Daardoor kan SPAL niet meer ontsnappen aan een terugkeer naar de Serie B. De club uit Ferrara speelde drie opeenvolgende seizoenen op het hoogste niveau.
Voor Brescia ziet het er eveneens somber uit. De nummer 19 moet in de resterende vier duels een achterstand van 9 punten goedmaken op Genoa. Lecce staat 4 punten onder de degradatiestreep en lijkt evenmin nog degradatie te kunnen vermijden.
Udinese verspeelde diep in de extra tijd een puntje bij subtopper Napoli: 2-1. Invaller Matteo Politano maakte het winnende doelpunt voor de thuisclub. Bram Nuytinck speelde de hele wedstrijd bij de bezoekers. Ploeggenoot Marvin Zeegelaar werd in de 82e minuut gewisseld voor Hidde ter Avest. Udinese is als nummer 16 nog niet zeker van behoud in de Serie A.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.
1 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.
3 uur geledenBRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.
4 uur geledenCREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
6 uur geleden