Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spakenburger Van der Linden rekent op nachtwerk na bekerstunt

Spakenburger Van der Linden rekent op nachtwerk na bekerstunt

UTRECHT (ANP) - Floris van der Linden bereikte dinsdag met Spakenburg de halve finales van de strijd om de KNVB-beker. "Ik besef het niet. Ik denk niet dat ik morgen naar mijn werk ga", zei de aanvaller, een van de doelpuntenmakers bij de meer dan opmerkelijke 4-1-zege bij Eredivisionist FC Utrecht. Daarmee liep hij vooruit op een ongetwijfeld groot feest in Bunschoten-Spakenburg.

Ze waren "met een stukje realisme" afgereisd naar de Galgenwaard. "Maar ook met het idee dat het mogelijk is, anders kun je beter thuisblijven", vertelde Van der Linden bij ESPN. "Je probeert ze onder druk te zetten, maar natuurlijk lukt dat niet de hele wedstrijd. Van FC Utrecht had je wel wat meer mogen verwachten. Ik vond het verschil nogal meevallen."

Spakenburg komt uit in de tweede divisie. De stunt liet zich na de goal van Van der Linden in de 74e minuut (1-4) aankondigen. "In de 85e minuut ging ik rekenen. Ze moesten er drie maken voor een verlenging. Toen dacht ik wel: het gaat gebeuren. Maar eigenlijk besef ik het niet, misschien morgen en donderdag. Dan gaan we kijken wat de andere ploegen doen. We komen in een mooi rijtje." Maar eerst wordt het feest. "Toen we FC Groningen hadden uitgeschakeld werd het 04.00 uur. Ik denk niet dat ik morgen naar mijn werk ga."

Meer uit Voetbal

Verdediger Nuytinck na bijna een jaar revalideren terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.

1 uur geleden
Ajax zonder laatste winteraankopen op jacht naar revanche op AZ

AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zondag in de Eredivisiewedstrijd tegen AZ hoogstwaarschijnlijk nog niet beschikken over de nieuwste aanwinsten Maher Carrizo, Oleksandr Zintsjenko en Maarten Paes. "Zij zijn op dit moment alle drie nog niet speelgerechtigd", zei Ajax-trainer Fred Grim vrijdag op een persconferentie.

4 uur geleden
Atalanta werkt recordwinnaar Juventus uit Coppa Italia

BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.

13 uur geleden
Atlético Madrid met ruime zege naar laatste vier Spaanse beker

SEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.

13 uur geleden
Telstar stunt en schakelt bekerhouder Go Ahead Eagles uit

VELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.

15 uur geleden
Oud-international Van Ginkel (33) beëindigt voetbalcarrière

ARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.

1 dag geleden
Geblesseerde keeper Ter Stegen kent 'zware uitdaging' richting WK

GIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.

1 dag geleden