Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spakenburg waarschuwt fans voor 'domme en schadelijke acties'

Spakenburg waarschuwt fans voor 'domme en schadelijke acties'

SPAKENBURG (ANP) - SV Spakenburg heeft de mensen die dinsdagavond de bekerwedstrijd tegen PSV gaan bezoeken gewaarschuwd. Volgens de amateurclub wordt bij de ingang van het sportpark onder meer op vuurwerk gefouilleerd en houden de beveiliging en stewards tijdens het duel streng toezicht op wangedrag.

Bij het overtreden van de regels wordt volgens Spakenburg de toegang tot het sportpark ontzegd en volgt overlevering aan de politie. "De halve finale gaat natuurlijk een groot feest worden voor iedereen die 'Blauw' een warm hart toedraagt. Dat feest kan echter snel verpest worden voor zowel de club als degene die domme en schadelijke acties onderneemt", meldt de club op de website.

"Het is goed om af te sluiten met het waarom van dit alles: je brengt jouw club gigantische schade toe. Boetes van de KNVB in eerste instantie, imagoschade niet te vergeten en ook materiële schade met hoge kostenposten. Zo is laatst de bedrading van de LED-boarding beschadigd geraakt door weggegooide fakkels of vuurwerk en de reparatie hiervan heeft onze vereniging duizenden euro’s gekost." Boven het artikel staat de tekst: 'De club vindt je een rund als je met vuurwerk of fakkels stunt'.

Er komen zo'n 6000 mensen naar de halve finale van de KNVB-beker op Sportpark De Westmaat. De aftrap is om 20.00 uur.

Meer uit Voetbal

Landskampioen PSV besluit feestweek met overwinning op Sparta

ROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.

1 uur geleden
FC Barcelona loopt door zege verder uit op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is door een zege in de derby tegen Espanyol verder uitgelopen op rivaal Real Madrid. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-1 van de stadgenoot. Frenkie de Jong maakte in de slotfase na ruim zes weken afwezigheid zijn rentree.

1 uur geleden
Bayern München neemt afstand van Dortmund door zege op St. Pauli

HAMBURG (ANP) - Bayern München heeft met een zege in de uitwedstrijd tegen FC St. Pauli verder afstand genomen van Borussia Dortmund. Bayern won in Hamburg met 5-0 en Borussia Dortmund ging eerder zaterdag onderuit tegen Bayer Leverkusen (0-1).

1 uur geleden
Liverpool wint na drie nederlagen op rij wel van Fulham

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft eindelijk weer eens weten te winnen. De regerend landskampioen van Engeland versloeg Fulham in de Premier League met 2-0. Liverpool blijft daarmee na 32 speelronden op de vijfde plaats staan.

1 uur geleden
Ajax begint met Gloukh en Itakura tegen Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - Ajax begint met Oscar Gloukh en Ko Itakura aan de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo. De middenvelder uit Israël heeft voor het eerst een basisplaats onder trainer Óscar García. Itakura is pas net hersteld van een blessure.

1 uur geleden
AC Milan lijdt nederlaag tegen Udinese, doelpunt Ekkelenkamp

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft een pijnlijke thuisnederlaag geleden in de Serie A en ziet het kampioenschap verder uit zicht raken. Udinese was met 3-0 te sterk voor de ploeg van trainer Massimiliano Allegri. Jurgen Ekkelenkamp maakte voor de bezoekers in San Siro de tweede treffer.

1 uur geleden
Bayern München verbreekt record meeste doelpunten in Bundesliga

HAMBURG (ANP) - Bayern München heeft het record van de meeste doelpunten in één seizoen in de Bundesliga verbroken. Met de tweede treffer in de wedstrijd tegen FC St. Pauli zorgde Leon Goretzka voor het 102e competitiedoelpunt van dit seizoen. Daarmee heeft het team het record van 101 treffers uit het seizoen 1971/1972, ook van Bayern, verbeterd.

1 uur geleden