Spakenburg waarschuwt fans voor 'domme en schadelijke acties'
SPAKENBURG (ANP) - SV Spakenburg heeft de mensen die dinsdagavond de bekerwedstrijd tegen PSV gaan bezoeken gewaarschuwd. Volgens de amateurclub wordt bij de ingang van het sportpark onder meer op vuurwerk gefouilleerd en houden de beveiliging en stewards tijdens het duel streng toezicht op wangedrag.
Bij het overtreden van de regels wordt volgens Spakenburg de toegang tot het sportpark ontzegd en volgt overlevering aan de politie. "De halve finale gaat natuurlijk een groot feest worden voor iedereen die 'Blauw' een warm hart toedraagt. Dat feest kan echter snel verpest worden voor zowel de club als degene die domme en schadelijke acties onderneemt", meldt de club op de website.
"Het is goed om af te sluiten met het waarom van dit alles: je brengt jouw club gigantische schade toe. Boetes van de KNVB in eerste instantie, imagoschade niet te vergeten en ook materiële schade met hoge kostenposten. Zo is laatst de bedrading van de LED-boarding beschadigd geraakt door weggegooide fakkels of vuurwerk en de reparatie hiervan heeft onze vereniging duizenden euro’s gekost." Boven het artikel staat de tekst: 'De club vindt je een rund als je met vuurwerk of fakkels stunt'.
Er komen zo'n 6000 mensen naar de halve finale van de KNVB-beker op Sportpark De Westmaat. De aftrap is om 20.00 uur.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AS Roma heeft de aansluiting gehouden bij de top 3 in de Serie A. De club uit Rome won met 1-0 van Como door een treffer van Wesley Franca.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft met Aaron Bouwman overeenstemming bereikt over een contractverlenging. De Amsterdammers hebben de 18-jarige verdediger vastgelegd tot en met 30 juni 2030. Het vorige contract van Bouwman liep tot medio 2027.
10 uur geledenMIAMI (ANP) - Sergio Reguilón wordt ploeggenoot van Lionel Messi bij Inter Miami. De linksback is volgens zijn nieuwe Amerikaanse club een tweejarig contract overeengekomen. Hij is de opvolger van Jordi Alba, die zijn loopbaan heeft beëindigd.
13 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - Sven Mislintat is gepresenteerd als nieuwe sportief directeur van Fortuna Düsseldorf. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet de Duitse club behoeden voor degradatie uit de Tweede Bundesliga.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen maakt dinsdag mogelijk na een half jaar zijn rentree bij FC Barcelona. De Duitser is een kandidaat voor een basisplaats voor het bekerduel met CD Guadalajara.
15 uur geledenGENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Nick Olij verdedigt dinsdagavond het doel van PSV in het thuisduel met GVVV in de tweede ronde van de KNVB-beker. Dat vertelde trainer Peter Bosz op een persconferentie in Eindhoven.
17 uur geleden