Spakenburg-trainer De Graaf moet het nog 'even laten bezinken'
UTRECHT (ANP) - Spakenburg-trainer Chris de Graaf moest "het nog even laten bezinken", nadat zijn formatie uit de tweede divisie in de kwartfinale van de KNVB-beker had gewonnen (1-4) bij FC Utrecht. "Ik toon vaak lef met allerlei uitspraken, maar dit had ik ook niet verwacht", sprak hij bij ESPN.
Hij had zich goed voorbereid, dat wel. "Zondag heb ik me opgesloten op zolder en heb uitgebreid naar wedstrijden van FC Utrecht gekeken. Dat was al genieten", vervolgde de coach. "Maar dat dit zou gebeuren... Bij 1-3 ging ik er echt in geloven, toen kon het eigenlijk niet meer kapot. Dat doelpunt was zo'n beuk voor Utrecht. En dan maken we nog die vierde ook, het is bijna niet te geloven."
Het was anders dan bij de voorgaande stunt, uit bij FC Groningen. De Graaf: "Daar werden we op een gegeven moment helemaal overlopen. Dat is nu niet gebeurd. We hebben eigenlijk niet zoveel problemen gehad."
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van aanvaller Makan Aïko. De 24-jarige Fransman vertrekt naar het Portugese Tondela. Dat meldde de club uit Sittard op de eigen website.
4 minuten geledenLONDEN (ANP) - Renée Slegers heeft haar contract bij Arsenal verlengd tot 2029. De Nederlandse coach leidde de voetbalsters van de club uit Londen afgelopen seizoen naar de zege in de Champions League.
1 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Gabriel Martinelli heeft zijn excuses aangeboden aan Liverpool-speler Conor Bradley na een incident in de slotfase van de competitiewedstrijd tussen Arsenal en Liverpool van donderdagavond. De aanvaller van Arsenal gooide een bal op de net geblesseerd geraakte Bradley en duwde hem vervolgens over de zijlijn het veld uit.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil zich deze maand versterken met een verdedigende middenvelder, linksback en aanvaller. Dat vertelde trainer Fred Grim op een persmoment.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax begint zonder Wout Weghorst en Steven Berghuis aan de tweede helft van het seizoen. Beide spelers ontbreken zondag tijdens de uitwedstrijd tegen Telstar.
3 uur geledenJEDDAH (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. Het elftal van trainer Xabi Alonso was in Jeddah in Saudi-Arabië met 2-1 te sterk voor Atlético Madrid.
16 uur geledenKOEWEIT-STAD (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de vierde keer op rij de Franse Supercup gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique speelde in Koeweit-Stad met 2-2 gelijk en won vervolgens de strafschoppenserie met 4-1.
16 uur geleden