Spakenburg-trainer De Graaf moet het nog 'even laten bezinken'
UTRECHT (ANP) - Spakenburg-trainer Chris de Graaf moest "het nog even laten bezinken", nadat zijn formatie uit de tweede divisie in de kwartfinale van de KNVB-beker had gewonnen (1-4) bij FC Utrecht. "Ik toon vaak lef met allerlei uitspraken, maar dit had ik ook niet verwacht", sprak hij bij ESPN.
Hij had zich goed voorbereid, dat wel. "Zondag heb ik me opgesloten op zolder en heb uitgebreid naar wedstrijden van FC Utrecht gekeken. Dat was al genieten", vervolgde de coach. "Maar dat dit zou gebeuren... Bij 1-3 ging ik er echt in geloven, toen kon het eigenlijk niet meer kapot. Dat doelpunt was zo'n beuk voor Utrecht. En dan maken we nog die vierde ook, het is bijna niet te geloven."
Het was anders dan bij de voorgaande stunt, uit bij FC Groningen. De Graaf: "Daar werden we op een gegeven moment helemaal overlopen. Dat is nu niet gebeurd. We hebben eigenlijk niet zoveel problemen gehad."
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Het kleine Paris FC heeft in de laatste speelronde voor een stunt gezorgd door landskampioen Paris Saint-Germain te verslaan. In het Stade Jean-Bouin won de ploeg met 2-1, na twee late doelpunten, van PSG, dat op 30 mei in Boedapest de finale van de Champions League speelt tegen Arsenal.
10 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.
11 uur geledenBRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.
13 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.
13 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.
14 uur geledenSPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.
14 uur geleden