Spaanse wielerkoers O Gran Camiño opnieuw gehinderd door sneeuw
RUBIÁ (ANP) - De Spaanse rittenkoers O Gran Camiño wordt opnieuw gehinderd door de sneeuw. Daarom zijn in de derde etappe de twee beklimmingen van de Alto de Santa Mariña geschrapt. Ook ligt de finish 3 kilometer eerder dan oorspronkelijk gepland. De streep was eigenlijk getrokken boven op de Alto do Castelo.
De koers, die een vervolg is op de Ronde van Galicië, had donderdag al te maken met winterse buien. Toen werd de openingsrit een kleine 20 kilometer voor de finish gestaakt. Een dag later won de Deen Jonas Vingegaard, de Tourwinnaar van 2022 van Jumbo-Visma, de tweede etappe. Hij is zaterdag in de leiderstrui gestart.
Meer uit Sport
LOS ANGELES (ANP) - Voor de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles zijn tijdens de eerste verkoopronde meer dan 4 miljoen tickets verkocht. Dat maakten de organisatoren donderdag bekend.
1 uur geledenHENGELO (ANP) - Lieke Klaver komt op de FBK Games op 21 juni in actie op de 400 meter. De organisatie van de atletiekmeeting in Hengelo meldt de deelname van de 27-jarige atlete op "haar eigen" afstand in de 45e editie van de FBK Games.
5 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Ondanks de oorlog is het Iraanse nationale voetbalteam "volledig voorbereid" om deze zomer deel te nemen aan het WK. Dat zei regeringswoordvoerder Fatemeh Mohajerani, meldt Al Jazeera.
16 uur geledenHOEI (ANP) - Demi Vollering heeft voor de tweede keer in haar loopbaan de Waalse Pijl op haar naam geschreven. De 29-jarige wielrenster van FDJ United - Suez was na 148 kilometer de beste op de Muur van Hoei en bleef Puck Pieterse, de winnares van vorig jaar, nipt voor. Paula Blasi, de Spaanse winnares van de Amstel Gold Race van afgelopen zondag, werd derde.
1 dag geledenHOEI (ANP) - Het wielertalent Paul Seixas heeft bij zijn eerste deelname de 90e editie van de Waalse Pijl op zijn naam geschreven. De 19-jarige Fransman van Decathlon CMA CGM kwam na 200 kilometer als eerste aan op de Muur van Hoei, voor de Zwitser Mauro Schmid en de Brit Ben Tulett.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - De Noorse schaatser Bjørn Magnussen heeft voor een jaar getekend bij Team Essent, de ploeg die onder leiding staat van Sven Kramer en Jac Orie. De 28-jarige Magnussen beleefde afgelopen seizoen zijn beste tot nu toe met de 6e plaats op de WK sprint, 13e op de olympische 500 meter en 21e op de 1000 meter in Milaan.
1 dag geledenMADRID (ANP/AFP) - Tennisster Venus Williams heeft dinsdag bij haar rentree op gravel niet voor een verrassing kunnen zorgen. De 45-jarige Amerikaanse verloor bij het Madrid Open van de 20-jarige Spaanse Kaitlin Quevedo. Het werd 6-2 6-4.
2 dagen geleden