Spaanse voetbalstadions blijven dicht
MADRID (ANP) - Bij de duels in de hoogste klassen van het Spaanse voetbal worden ook de rest van dit seizoen geen toeschouwers toegelaten. De Spaanse staatssecretaris van Sport Irene Lozano maakte donderdag nog maar eens duidelijk dat de stadions, ondanks de versoepeling van de maatregelen tegen het coronavirus, gesloten blijven. "Het is de veiligste optie", aldus Lozano.
Eerder had La Liga-baas Javier Tebas al laten weten een terugkeer van fans in het stadion pas te zien zitten als de situatie veilig is. Zijn organisatie leverde vorige maand ook een protocol in voor het geval het zover mocht komen. Lozano zette er nu een streep door. "Voetbal brengt massa's mensen in beweging. Het is niet als bij het theater. Een wedstrijd achter gesloten deuren wordt door 250 mensen bekeken, maar een stadion kan zelfs wanneer een derde bezet is 30.000 mensen betekenen. Daarom staat het geheel op zichzelf."
Meer uit Voetbal
BUENOS AIRES (ANP/DPA) - De laatste wedstrijd van Lionel Messi voor Argentinië is binnen twee uur uitverkocht. Er waren 80.000 kaartjes beschikbaar voor het vriendschappelijke duel op 6 oktober met Benin in het Estadio Monumental in Buenos Aires.
22 minuten geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft Bernard Schuiteman aangesteld als nieuwe technisch directeur. De 52-jarige oud-speler komt over van RKC Waalwijk, waar hij nu dezelfde functie vervult. Hij begint op 1 december met zijn werkzaamheden bij de club uit Arnhem.
37 minuten geledenAMSTERDAM (ANP/DPA) - Het wegvallen van de Duitse international Jamal Musiala tijdens de warming-up voor de wedstrijd in de Nations League tegen het Nederlands elftal had niets te maken met zijn recente onwelwordingen. Dat zei de Duitse bondscoach Jürgen Klopp na het gelijkspel in Amsterdam (1-1).
2 uur geledenSAN JOSÉ (ANP) - Curaçao is de Nations League begonnen met een miraculeuze overwinning bij Costa Rica. De ploeg van bondscoach Dick Advocaat draaide dankzij drie invallers in het laatste halfuur een achterstand van drie doelpunten om in een 4-3-zege.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oranje-international Cody Gakpo heeft met zijn doelpunt tegen Duitsland in de Nations League (1-1) Rafael van der Vaart geëvenaard. De aanvaller van Liverpool staat nu, net als de voormalig Ajacied, op 25 treffers voor het Nederlands elftal. Gakpo bereikte dat aantal in zijn 55e interland. Van der Vaart kwam in 109 interlands tot 25 doelpunten.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Bondscoach Xavi Hernández gaat voor de komende interlands een vervanger oproepen voor de donderdag geblesseerd geraakte Brian Brobbey. Dat zei de Spanjaard na het gelijkspel (1-1) tegen Duitsland in de Johan Cruijff ArenA in de Nations League.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Xavi Hernández vond dat het Nederlands elftal donderdag bij zijn debuut als bondscoach te weinig kreeg. De thuiswedstrijd tegen Duitsland in de Nations League eindigde in 1-1.
10 uur geleden