Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spaanse voetbalploeg richt zich nu op WK

Spaanse voetbalploeg richt zich nu op WK

MÜNCHEN (ANP) - De Spaanse bondscoach Luis de la Fuente richt zich vanaf nu op het WK voetbal van volgend jaar. "Vanaf nu gaat het daarom, de wereldtitel is ons doel. Met de manier zoals het gaat, denken we dat we ver kunnen komen", zei De la Fuente nadat Spanje in München de finale van de Nations League na strafschoppen had verloren van Portugal. De la Fuente zei "trots" te zijn op zijn ploeg, die met name in de halve finale tegen Frankrijk (5-4) indruk had gemaakt.

"Ons team zal altijd meedoen om de prijzen. De spelers zijn bevlogen en zeer betrokken", vertelde De la Fuente op de persconferentie na afloop. Hij erkende dat zijn spelers moe waren na een lang seizoen en was vol lof over Portugal. "Ze hebben spelers van het hoogste niveau."

De ervaren Álvaro Morata was de pechvogel tijdens de strafschoppenserie. De la Fuente noemde hem "een echte kampioen" die gewoon pech had gehad. "Er zijn genoeg spelers die er niet eens een willen nemen. Hij deed dat wel en miste, dat kan gebeuren."

Meer uit Voetbal

Vitesse neemt afscheid van Braasch in technisch hart

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft afscheid genomen van Timo Braasch, de Duitser die de laatste maanden deel uitmaakte van het technisch hart van de eerstedivisionist. Er waren vraagtekens rond de positie van Braasch, die ook medeaandeelhouder is van de Arnhemse club, die pas na ingrijpen van de rechter aan het seizoen mocht beginnen. Vitesse was met succes in beroep gegaan tegen de intrekking van de proflicentie door de KNVB.

14 minuten geleden
Spurs ondersteunt door zaakwaarnemer bedreigde verdediger Udogie

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur heeft verklaard verdediger Destiny Udogie in alle opzichten te ondersteunen, nadat bekend is geworden dat de Italiaan begin september is bedreigd met een vuurwapen. Volgens Britse media is de verdachte zijn voormalige zaakwaarnemer die maandag is gearresteerd.

2 uur geleden
Spaans international Le Normand loopt 'ernstige' knieblessure op

MADRID (ANP) - Atlético-verdediger Robin Le Normand heeft dinsdag in het Champions League-duel met het Belgische Union Sint-Gillis een "ernstige" knieblessure opgelopen. Dat meldt de Madrileense voetbalclub op de website.

2 uur geleden
Oud-international Poortvliet tijdelijk hoofdtrainer FC Eindhoven

EINDHOVEN (ANP) - Oud-international Jan Poortvliet is tijdelijk toegetreden tot de technische staf van FC Eindhoven. De club uit de eerste divisie mist hoofdcoach Maurice Verberne, die anderhalve week geleden een been heeft gebroken.

3 uur geleden
Coach Slot ziet Real Madrid het beste in Liverpool bovenhalen

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-trainer Arne Slot noemde zowel de kwaliteit van de tegenstander als de passie van de eigen fans op Anfield als inspiratiebron voor zijn ploeg, die dinsdag Real Madrid met 1-0 versloeg. Een doelpunt van Alexis Mac Allister besliste het duel uit de vierde speelronde van de Champions League.

7 uur geleden
PSV-coach Bosz niet te spreken over optreden ploeg bij Olympiakos

PIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was niet te spreken over het optreden van zijn ploeg in de Champions League-wedstrijd bij Olympiakos. De Eindhovenaren ontsnapten aan een nederlaag dankzij een gelijkmaker van invaller Ricardo Pepi in de 93e minuut (1-1).

16 uur geleden
Sterk Liverpool verslaat Real Madrid in Champions League

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft in de Champions League een knappe zege geboekt op Real Madrid. De formatie van trainer Arne Slot was op het eigen Anfield met 1-0 te sterk voor de koploper van Spanje.

16 uur geleden