Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spaanse voetballers redden in slotfase punt bij Tsjechië

Spaanse voetballers redden in slotfase punt bij Tsjechië

PRAAG (ANP) - Spanje heeft ternauwernood gelijkgespeeld bij Tsjechië in groep 2 van de Nations League. In Praag eindigde het duel tussen beide ploegen in 2-2. Voor het Spanje van bondscoach Luis Enrique is dat het tweede gelijkspel in de Nations League. Tsjechië had de eerste wedstrijd in de groep met 2-1 gewonnen van Zwitserland.

Jakub Pesek zette de thuisploeg van bondscoach Jaroslav Silhavy, waar Twente-speler Michal Sadilek een basisplaats had, al in de 4e minuut op voorsprong in het Sinobo Stadion van Slavia Praag. Jan Kuchta werd goed de diepte in gestuurd en legde af op Pesek die binnentikte. Net voor de rust kwamen de Spanjaarden op gelijke hoogte. Pablo Gavi maakt zijn eerste doelpunt in het shirt van Spanje en is met 17 jaar en 304 dagen de jongste doelpuntenmaker van de nationale ploeg.

Kuchta bracht Tsjechië opnieuw op voorsprong. Hij werd goed weggestuurd door invaller Vaclav Cerny van Twente en lepelde de bal over doelman Unai Simón heen. Spanje sloeg echter voor de tweede keer in de slotfase toe. Iñigo Martínez kopte de bal in de 90e minuut via de lat binnen. De Tsjechische keeper Tomas Vaclik pakte de bal nog wel snel, maar uit de beelden was te zien dat die achter de doellijn terecht was gekomen.

Meer uit Voetbal

Oranje oefent vlak voor WK tegen Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.

8 uur geleden
Duel van Ronaldo en Al Nassr afgelast na aanvallen van Iran

DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.

11 uur geleden
Oud-international Janmaat raakte na loopbaan verslaafd aan drugs

AMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.

12 uur geleden
Aanvoerder Resink van FC Groningen meldt kruisbandblessure

GRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.

13 uur geleden
Iraanse voetbalsters ondanks oorlog in actie op Asia Cup

GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.

16 uur geleden
Trainer Steijn aan einde van seizoen weg bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.

16 uur geleden
PSV nog zonder Salah-Eddine in bekerduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.

16 uur geleden