Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spaanse voetballers hebben vlak voor EK hun coronavaccin binnen

Spaanse voetballers hebben vlak voor EK hun coronavaccin binnen

MADRID (ANP) - De voetballers uit de Spaanse selectie voor het EK zijn drie dagen voor hun eerste wedstrijd gevaccineerd tegen het coronavirus. Medewerkers van een militair hospitaal kwamen naar het nationale trainingscomplex in Las Rozas, iets buiten Madrid, om de prikken te zetten. "Dit stelt Spanje in staat om het EK te spelen met volledige veiligheidsgaranties en gelijk aan andere landen", aldus de Spaanse bond.

Een week geleden testte Sergio Busquets positief op het coronavirus. De middenvelder van FC Barcelona zit in isolatie. Het is de bedoeling dat Busquets weer aansluit bij de selectie van bondscoach Luis Enrique zodra hij negatief is. Verdediger Diego Llorente legde deze week ook een positieve test af, maar vermoedelijk gaat het om een vals-positieve test. De Spaanse overheid besloot om de voetballers voorrang te geven in het vaccinatieproces en ze vlak voor het EK in te enten. Spanje opent het toernooi maandag in Sevilla tegen Zweden, dat ook te maken heeft met enkele coronagevallen binnen de selectie.

De militairen die de prikken kwamen zetten, kregen als bedankje shirts van de nationale ploeg mee naar huis.

Meer uit Voetbal

Schotland met veel ervaring naar eerste WK in 28 jaar

GLASGOW (ANP) - Schotland heeft een ervaren selectie opgeroepen voor de eerste WK-deelname in 28 jaar. Een aanzienlijk deel van de selectie was al geboren toen Schotland in 1998 in Frankrijk niet verder kwam dan de groepsfase. De Schotten bereikten dit WK door in een enerverende kwalificatiewedstrijd met Denemarken af te rekenen.

1 uur geleden
FC Groningen-fans toch welkom in Volendam voor duel met Ajax

VOLENDAM (ANP) - Fans van FC Groningen zijn donderdag toch welkom bij het play-offduel met Ajax in Volendam. Dat heeft de burgemeester van Volendam besloten, meldt FC Groningen op de website. Maandag had de gemeente Edam-Volendam nog bekendgemaakt dat er vanwege eerdere ongeregeldheden geen uitfans welkom waren, maar daar was zowel FC Groningen als voetbalbond KNVB het niet mee eens.

1 uur geleden
Bild: Neuer keert tijdens WK terug als keeper bij Duitsland

BERLIJN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keept bij Duitsland tijdens het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat verrassende besluit heeft bondscoach Julian Nagelsmann genomen, meldt de Duitse krant Bild. Neuer (40) nam na het EK van 2024 in eigen land afscheid van de nationale ploeg en speelde sindsdien geen interland meer.

2 uur geleden
Arsenal na krappe zege op Burnley dicht bij Engelse titel

LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.

14 uur geleden
Koeman vreest voor WK-deelname verdediger Timber

HILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.

16 uur geleden
Leeds gaat stadionverboden opleggen voor homofobe spreekkoren

LEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.

16 uur geleden
Dastgir (36) nieuwe hoofdcoach Almere City FC

ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.

18 uur geleden