
Spaanse voetballer Olmo verlengt tot medio 2027 bij RB Leipzig
LEIPZIG (ANP) - Voetballer Dani Olmo heeft zijn contract bij RB Leipzig verlengd tot medio 2027. De Spaanse international had nog een contract tot 2024 bij de nummer 3 uit de Duitse Bundesliga.
Olmo speelt sinds januari 2020 in Leipzig en heeft het er goed naar zijn zin. In 122 wedstrijden scoorde de voormalige jeugdspeler van Barcelona 21 keer en was hij goed voor 29 assists. Met Leipzig won hij vorig seizoen de Duitse beker en staat hij komende zaterdag opnieuw in de bekerfinale tegen Eintracht Frankfurt. "RB Leipzig is een fantastische club in een fantastische stad met fantastische fans. Ik ben heel blij met mijn contractverlenging", zei Olmo.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft met Brentford FC een akkoord bereikt over de verkoop van Antoni Milambo. De 20-jarige middenvelder had bij de Rotterdammers nog een verbintenis tot de zomer van 2027.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord herdenkt Rinus Israël op 2 augustus, voorafgaand aan de oefenwedstrijd tegen VfL Wolfsburg in De Kuip. Dat meldt de Rotterdamse club. Israël overleed deze week op 83-jarige leeftijd.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Voormalig Liverpool-trainer Jürgen Klopp gaat "goede vriend" Jota heel erg missen. De 58-jarige Duitser was vier jaar lang de coach van de Portugese aanvaller bij Liverpool.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het plotselinge overlijden van de 28-jarige Portugese voetballer Diogo Jota is ook in het Nederlandse voetbal hard binnengekomen. Voetbalbond KNVB en veel clubs uit de Eredivisie reageren geschokt op hun sociale media. De aanvaller van FC Liverpool en zijn broer André Silva kwamen om het leven door een verkeersongeval in het noordwesten van Spanje
2 uur geledenNYON (ANP) - Voorafgaand aan de wedstrijd van de Portugese voetbalsters tegen Spanje donderdagavond op het EK in Zwitserland wordt een minuut stilte gehouden ter nagedachtenis aan Diogo Jota, zo meldt de Europese voetbalbond UEFA. De 28-jarige Portugese aanvaller van FC Liverpool kwam donderdag samen met zijn broer om het leven bij een verkeersongeval in het noordwesten van Spanje.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Voetbalclub Liverpool FC laat weten "verslagen" te zijn na het tragische overlijden van de Portugese aanvaller Diogo Jota. De 28-jarige international overleed door een verkeersongeval in het noordwesten van Spanje.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Voetballer Diogo Jota van Liverpool is omgekomen bij een verkeersongeval in Spanje. Dat meldt persbureau Reuters op basis van het Spaanse persbureau EFE.
6 uur geleden