Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spaanse voetbalduels allemaal met of allemaal zonder publiek

Spaanse voetbalduels allemaal met of allemaal zonder publiek

MADRID (ANP/RTR) - Pas als alle Spaanse voetbalclubs in La Liga en Segunda Divison toestemming hebben gekregen van de regionale autoriteiten om publiek bij de wedstrijden toe te laten, zijn de fans weer welkom in de stadions. Dat zijn de spelersvakbonden en het ministerie van Sport met elkaar overeengekomen. Daarmee willen ze voorkomen dat er competitievervalsing ontstaat tussen clubs die thuiswedstrijden met publiek mogen spelen en clubs die nog in een leeg eigen stadion moeten aantreden vanwege het regionale coronaprotocol.

Sommige delen van Spanje, dat door het coronavirus zwaar is getroffen, zitten al in fase drie van de versoepeling van de gezondheidsmaatregelen. Dat zou onder meer kunnen betekenen dat binnen afzienbare tijd weer toeschouwers bij voetbalduels in de hoogste twee profdivisies aanwezig mogen zijn. In Madrid en omgeving, de regio Barcelona en sommige provincies in het noordwesten van Spanje zijn nog echter strengere coronaregels van kracht. Publiek bij voetbalwedstrijden in een stadion is daar nog niet aan de orde.

De herstart van La Liga is vastgesteld op 11 juni. Voorzitter Javier Tebas gaat er vooralsnog van uit dat pas bij het begin van het nieuwe seizoen op 12 september weer publiek aanwezig kan zijn bij de wedstrijden, tenzij de autoriteiten dat dan nog niet toestaan.

Meer uit Voetbal

AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

14 uur geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

17 uur geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

18 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

18 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

19 uur geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

20 uur geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

21 uur geleden