Spaanse voetbalclubs mogen vanaf maandag zonder beperking trainen
MADRID (ANP) - Voetbalclubs uit de twee hoogste klassen van Spanje mogen vanaf maandag weer voluit trainen. Dat hebben de organisatoren van beide competities zaterdag laten weten.
De beste voetbalploegen van Spanje begonnen begin deze maand weer met trainen, na de uitbraak van het coronavirus. Ze begonnen in kleine groepjes en oefenden afgelopen week al met maximaal veertien spelers op het veld. Vanaf maandag mogen ze met de hele selectie oefenen.
De Spaanse clubs maken zich op voor de hervatting van het seizoen. Sevilla en Real Betis spelen op 11 juni het eerste duel in La Liga na de coronapauze. De bedoeling is dat de laatste wedstrijden van het seizoen op 19 juli worden gespeeld.
Er staan nog elf speelrondes op het programma in la Liga. FC Barcelona, de club van Frenkie de Jong, heeft aan kop van de ranglijst twee punten voorsprong op Real Madrid.
Het nieuwe seizoen van La Liga moet op 12 september beginnen. De Spaanse deelnemers aan de Champions League en Europa League komen naar verwachting in augustus nog in actie.
Meer uit Voetbal
ESTEPONA (ANP) - Go Ahead Eagles verlengt vanwege het winterweer in Nederland zijn trainingskamp in het Zuid-Spaanse Estepona tot en met vrijdag. De club uit Deventer zou eigenlijk woensdag terugkeren uit Spanje. Door de aanhoudende sneeuwval in ons land worden veel vluchten geschrapt.
2 uur geledenSASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
14 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.
14 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.
16 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.
17 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het tot de zomer lopende contract van aanvaller Braydon Manu ontbonden. De 28-jarige Duitser met Ghanese roots maakte al enkele maanden geen deel meer uit van de selectie.
17 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag keert terug bij FC Twente. De 55-jarige oud-trainer van onder meer Ajax, Manchester United en Bayer Leverkusen gaat bij de Enschedeërs aan de slag als technisch directeur. Ten Hag ondertekent een contract tot de zomer van 2028.
18 uur geleden