Spaanse voetbalclub in degradatienood Huesca ontslaat trainer
HUESCA (ANP) - De Spaanse voetbalclub Huesca heeft direct na de nederlaag tegen Real Betis (0-2) trainer Michel ontslagen. Huesca staat met 12 punten uit achttien wedstrijden onderaan in La Liga. Michel leidde de club uit de regio Aragón vorig jaar als kampioen van de Segunda Division terug naar de hoogste afdeling.
"We hebben de moeilijke beslissing genomen om afscheid te nemen van Michel en zijn staf, omdat we nieuw elan zoeken vanwege de moeilijke situatie van ons eerste elftal", aldus de clubleiding. "We bedanken Michel voor zijn toewijding van de eerste tot de laatste dag."
De 45-jarige Spanjaard leidde Rayo Vallecano in 2018 ook al naar de hoogste klasse. Hij werd het jaar erna ontslagen na een reeks nederlagen. Huesca won dit seizoen pas één competitiewedstrijd en speelde negen keer gelijk. Tegen Real Betis ging het maandagavond in de slotfase mis. De ploeg van Michel werd onlangs in het Spaanse bekertoernooi uitgeschakeld door derdeklasser Alcoyano.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA introduceert een jaarlijkse vredesprijs. Voorzitter Gianni Infantino reikt de eerste zogenoemde 'FIFA Peace Prize - Football Unites the World' uit op 5 december tijdens de loting in Washington DC voor het WK voetbal van 2026. Dat maakte de FIFA woensdag bekend.
19 minuten geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft afscheid genomen van Timo Braasch, de Duitser die de laatste maanden deel uitmaakte van het technisch hart van de eerstedivisionist. Er waren vraagtekens rond de positie van Braasch, die ook medeaandeelhouder is van de Arnhemse club, die pas na ingrijpen van de rechter aan het seizoen mocht beginnen. Vitesse was met succes in beroep gegaan tegen de intrekking van de proflicentie door de KNVB.
1 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur heeft verklaard verdediger Destiny Udogie in alle opzichten te ondersteunen, nadat bekend is geworden dat de Italiaan begin september is bedreigd met een vuurwapen. Volgens Britse media is de verdachte zijn voormalige zaakwaarnemer die maandag is gearresteerd.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético-verdediger Robin Le Normand heeft dinsdag in het Champions League-duel met het Belgische Union Sint-Gillis een "ernstige" knieblessure opgelopen. Dat meldt de Madrileense voetbalclub op de website.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Oud-international Jan Poortvliet is tijdelijk toegetreden tot de technische staf van FC Eindhoven. De club uit de eerste divisie mist hoofdcoach Maurice Verberne, die anderhalve week geleden een been heeft gebroken.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-trainer Arne Slot noemde zowel de kwaliteit van de tegenstander als de passie van de eigen fans op Anfield als inspiratiebron voor zijn ploeg, die dinsdag Real Madrid met 1-0 versloeg. Een doelpunt van Alexis Mac Allister besliste het duel uit de vierde speelronde van de Champions League.
8 uur geledenPIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was niet te spreken over het optreden van zijn ploeg in de Champions League-wedstrijd bij Olympiakos. De Eindhovenaren ontsnapten aan een nederlaag dankzij een gelijkmaker van invaller Ricardo Pepi in de 93e minuut (1-1).
17 uur geleden