Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spaanse voetbalclub Fuenlabrada heeft 28 besmettingen

Spaanse voetbalclub Fuenlabrada heeft 28 besmettingen

FUENLABRAD (ANP) - Het aantal besmettingen met het coronavirus loopt hard op bij de Spaanse voetbalclub Fuenlabrada. De club die uitkomt in de tweede divisie meldde zaterdag dat inmiddels 28 werknemers positief hebben getest op Covid-19. De laatste testronde leverde twaalf nieuwe gevallen op. "We zijn zeer aangeslagen en bezorgd", aldus de clubleiding.

Fuenlabrada zou afgelopen maandag in de laatste speelronde aantreden tegen Deportivo la Coruña. Die wedstrijd werd op het laatste moment echter afgelast door de Spaanse bond, nadat diverse spelers van de club uit de regio Madrid positief hadden getest. Door de resultaten op andere velden degradeerde Deportivo naar het derde niveau. Fuenlabrada staat nu op de achtste plaats, maar kan zich nog plaatsen voor de play-offs om promotie als het de inhaalwedstrijd wint.

Eén besmette voetballer van Fuenlabrada werd vrijdag opgenomen in een ziekenhuis in La Coruña. Zijn situatie is stabiel. De symptomen van Covid-19 die hij vertoont, zijn volgens de artsen niet ernstig.

Meer uit Voetbal

García denkt bij Ajax snel voor verandering te kunnen zorgen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.

4 minuten geleden
Liverpool-trainer Slot begint bij Galatasaray met Gakpo op bank

ISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.

2 uur geleden
Engelse verdediger Walker (35) beëindigt interlandcarrière

LONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.

2 uur geleden
FC Barcelona mag tribune Camp Nou openen, nu 63.000 plaatsen

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft toestemming gekregen om de noordtribune van stadion Camp Nou te openen. Daarmee zijn voortaan bijna 63.000 toeschouwers welkom bij de wedstrijden, meldt de Catalaanse club.

3 uur geleden
Van Duinen vanaf zomer technisch directeur AZ

ALKMAAR (ANP) - Niels van Duinen (30) is vanaf 1 juni technisch directeur van AZ. Hij volgt Max Huiberts op, die de functie na elf seizoenen neerlegt. Van Duinen komt over van Excelsior, waar hij de afgelopen vier seizoenen als technisch manager werkzaam was. Hij is de jongere broer van voetballer Mike van Duinen.

3 uur geleden
Arbeloa: Real zonder Mbappé niet minderwaardig aan City

MADRID (ANP) - Real Madrid mist sterspeler Kylian Mbappé woensdag in de heenwedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. De Franse aanvaller is niet voldoende hersteld van een knieblessure. Dat zei coach Álvaro Arbeloa in aanloop naar de confrontatie in Bernabéu.

4 uur geleden
PSV'er Wanner mag van FIFA voor Oostenrijk voetballen

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Paul Wanner (20) heeft van de FIFA toestemming gekregen om voor Oostenrijk te voetballen. Dat heeft de voetbalfederatie laten weten. Wanner kwam afgelopen zomer op het EK onder 21 nog uit voor Jong Duitsland.

4 uur geleden