Spaanse voetbalbond gaat vrouwencompetitie afsluiten
MADRID (ANP) - Het voetbalseizoen in Spanje voor de vrouwen zal vanwege de coronacrisis niet meer worden hervat. Op basis van de stand toen de competitie werd stilgelegd zal FC Barcelona, de club waar Lieke Martens en Stefanie van der Gragt voetballen, tot kampioen worden uitgeroepen. Dat meldt de Spaanse voetbalbond RFEF.
Het besluit, dat vrijdag nog moet worden bekrachtigd door het uitvoerend comité van de RFEF, houdt ook in dat er geen sprake zal zijn van degradatie uit de hoogste klasse. Barcelona en Atlético Madrid, de nummer 2 waar keepster Sari van Veenendaal onder contract staat, zullen volgend seizoen in de Champions League uitkomen. Er promoveren wel twee clubs zodat de hoogste klasse van het Spaanse vrouwenvoetbal volgend jaar achttien in plaats van zestien teams telt. De mannen in Spanje hopen hun seizoen nog wel af te kunnen maken.
Meer uit Voetbal
PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
3 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
3 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
9 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
10 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
12 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
1 dag geleden