Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spaanse tennistiener Alcaraz pakt in Umag eerste ATP-titel

Spaanse tennistiener Alcaraz pakt in Umag eerste ATP-titel

UMAG (ANP) - De Spaanse tennisser Carlos Alcaraz heeft op 18-jarige leeftijd zijn eerste ATP-titel binnen. De nummer 73 van de wereldranglijst rekende in de finale van het graveltoernooi in het Kroatische Umag vlot af met de Franse routinier Richard Gasquet (35). Na amper vijf kwartier was het duel voorbij: 6-2 6-2.

Alcaraz zegevierde in Umag op een leeftijd van 18 jaar, 2 maanden en 20 dagen. Daarmee was hij 8 dagen ouder dan zijn illustere landgenoot Rafael Nadal, die in augustus 2004 zijn eerste ATP-toernooi won. Hij staat nu op 88 titels.

In het Poolse Gdynia ging de eindzege naar Marina Zanevska, die in de finale van het graveltoernooi de Slowaakse Kristina Kucova in twee sets versloeg: 6-4 7-6 (4). Voor de 27-jarige Belgische was het haar eerste titel in het WTA-circuit.

Ook Danielle Collins behaalde bij het WTA-toernooi in Palermo haar eerste titel. De 27-jarige Amerikaanse versloeg in de finale de Roemeense Elena-Gabriela Ruse in twee sets: 6-4 6-2.

Meer uit Sport

EK atletiek van 2028 in Poolse Chorzow

CHORZOW (ANP) - Het EK atletiek wordt in 2028 georganiseerd in de Poolse regio Sileziƫ. Dat maakte de Europese atletiekbond bekend. Het toernooi vindt plaats in het Slaski Stadion in de stad Chorzow.

2 uur geleden
Griekspoor boekt eerste gravelzege van het seizoen in Madrid

MADRID (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zijn eerste gravelzege van het seizoen geboekt. De beste tennisser van Nederland won in de tweede ronde van het masterstoernooi van Madrid met 6-3 6-4 van Damir Dzumhur uit Bosniƫ en Herzegovina. Hij had een bye in de eerste ronde.

2 uur geleden
Olympisch kampioene Van Rouwendaal aan de slag bij zwembond

NIEUWEGEIN (ANP) - Oud-zwemster Sharon van Rouwendaal gaat aan de slag bij zwembond KNZB. De tweevoudig olympisch kampioene zal in samenwerking met bondscoach Marcel Wouda "een belangrijke bijdrage leveren aan de verdere ontwikkeling van de lange afstanden binnen het Nederlandse topzwemmen", meldde de KNZB.

5 uur geleden
Meer dan 4 miljoen tickets verkocht voor Spelen van 2028 in LA

LOS ANGELES (ANP) - Voor de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles zijn tijdens de eerste verkoopronde meer dan 4 miljoen tickets verkocht. Dat maakten de organisatoren donderdag bekend.

19 uur geleden
Klaver loopt 400 meter op FBK Games in Hengelo

HENGELO (ANP) - Lieke Klaver komt op de FBK Games op 21 juni in actie op de 400 meter. De organisatie van de atletiekmeeting in Hengelo meldt de deelname van de 27-jarige atlete op "haar eigen" afstand in de 45e editie van de FBK Games.

23 uur geleden
Iran 'volledig voorbereid' om deel te nemen aan WK

TEHERAN (ANP/RTR) - Ondanks de oorlog is het Iraanse nationale voetbalteam "volledig voorbereid" om deze zomer deel te nemen aan het WK. Dat zei regeringswoordvoerder Fatemeh Mohajerani, meldt Al Jazeera.

1 dag geleden
Vollering blijft Pieterse voor en wint Waalse Pijl

HOEI (ANP) - Demi Vollering heeft voor de tweede keer in haar loopbaan de Waalse Pijl op haar naam geschreven. De 29-jarige wielrenster van FDJ United - Suez was na 148 kilometer de beste op de Muur van Hoei en bleef Puck Pieterse, de winnares van vorig jaar, nipt voor. Paula Blasi, de Spaanse winnares van de Amstel Gold Race van afgelopen zondag, werd derde.

1 dag geleden