Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spaanse tennissensatie Alcaraz ook de beste op gravel Barcelona

Spaanse tennissensatie Alcaraz ook de beste op gravel Barcelona

BARCELONA (ANP) - De Spaanse tennisser Carlos Alcaraz heeft het graveltoernooi in Barcelona gewonnen. De 18-jarige revelatie van het jaar versloeg in de finale zijn landgenoot Pablo Carreño Busta overtuigend in twee sets: 6-3 6-2. Het was al zijn derde eindzege van dit jaar. Eerder schreef Alcaraz het internationale toernooi van Rio de Janeiro en het masterstoernooi in Miami op zijn naam.

Door zijn zege klimt Alcaraz naar een plek bij de eerste tien van de wereldranglijst. Hij is de jongste speler die de top 10 van de mondiale ranking bereikt sinds Rafael Nadal in 2005. Zijn illustere landgenoot deed dat destijds ook na het winnen van het toernooi in Barcelona.

Alcaraz had eerder op de dag al 3 uur en 40 minuten gespeeld in de halve finale tegen Alex de Minaur uit Australië. De halve finales werden vanwege regenval op zaterdag een dag opgeschoven. Van vermoeidheid leek geen sprake bij de jonge Spanjaard, want Alcaraz domineerde in de finale tegen Carreño Busta. Hij brak zijn tegenstander vroeg in de eerste set en twee keer in de tweede om na 67 minuten als winnaar van de baan te stappen.

Meer uit Sport

Hockeyers Kampong winnen Euro Hockey League

DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.

7 uur geleden
Wielrenner Seixas wint tijdrit in Ronde van Baskenland

BILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.

7 uur geleden
Hockeysters SCHC verslaan titelverdediger Den Bosch en winnen EHL

DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van SCHC (De Stichtsche) hebben in Den Bosch voor het eerst in het bestaan van de club de Euro Hockey League gewonnen. De ploeg uit Bilthoven verraste in de finale titelverdediger Den Bosch: 1-0.

10 uur geleden
Volleybalsters Sliedrecht voor de achtste keer bekerwinnaar

DEN BOSCH (ANP) - De volleybalsters van Sliedrecht Sport hebben voor de achtste keer in de clubgeschiedenis de nationale beker veroverd. De ploeg versloeg in de sfeervolle Maaspoort van Den Bosch in de finale Apollo 8 in vijf sets: 3-2 (20-25 25-17 20-25 25-20 15-12).

10 uur geleden
Geen Parijs-Roubaix voor wielrenner Evenepoel

BRUSSEL (ANP) - De Belgische wielrenner Remco Evenepoel ziet alsnog af van deelname aan Parijs-Roubaix komende zondag. De olympisch kampioen hield die mogelijkheid open na zijn sterke debuut in de Ronde van Vlaanderen, maar zijn ploeg Red Bull-Bora-hansgrohe bevestigde aan de Belgische sportzender Sporza dat hij zijn eerste optreden in de kasseienklassieker uitstelt.

10 uur geleden
Van de Zandschulp klimt tien plaatsen op wereldranglijst tennis

LONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is tien plaatsen gestegen op de wereldranglijst. Hij klom op de laatste ranking van de ATP van de 62e naar de 52e plaats. Dat is nog wel ver verwijderd van zijn hoogste positie ooit; de 22e in augustus 2022.

16 uur geleden
Parijs-Roubaix nog te vroeg voor Vlaanderen-winnares Vollering

OUDENAARDE (ANP) - Parijs-Roubaix komt nog te vroeg voor Demi Vollering, zei de winnares van de Ronde van Vlaanderen zondag na afloop van die wedstrijd. "We hebben voor nu ons plan gemaakt en we houden Roubaix in ons achterhoofd voor een ander jaar."

1 dag geleden