Spaanse spits Morata staat voor terugkeer bij Juventus
TURIJN (ANP) - In de zoektocht naar een nieuwe spits is Juventus uitgekomen bij een oude bekende. De Italiaanse kampioen staat op het punt om Alvaro Morata weer vast te leggen. De 27-jarige Spanjaard arriveerde maandagavond op het vliegveld in Turijn en wordt dinsdag medisch gekeurd.
Morata speelde tussen 2014 en 2016 ook al voor Juventus. Hij veroverde met de 'Oude Dame' weliswaar twee landstitels, maar kwam zelf niet verder dan vijftien doelpunten in de Serie A. Morata keerde daarna terug naar Real Madrid. De spits verhuisde in 2017 naar de Engelse club Chelsea, maar verhuisde begin 2019 weer naar Madrid. Dit keer ging de 33-voudig international (zeventien goals) voor Atlético voetballen. Morata maakte afgelopen seizoen twaalf doelpunten in La Liga.
Juventus heeft een spits nodig na het vertrek van Gonzalo Higuaín. De club van onder anderen Matthijs de Ligt en Cristiano Ronaldo probeerde het eerst bij Edin Dzeko (AS Roma) en Luis Suárez, maar de Uruguayaanse spits van Barcelona lijkt over te stappen naar Atlético. Morata zou dan van de Madrileense club naar Turijn gaan.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
9 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
9 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
10 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
10 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
18 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden