Spaanse spits Morata staat voor terugkeer bij Juventus
TURIJN (ANP) - In de zoektocht naar een nieuwe spits is Juventus uitgekomen bij een oude bekende. De Italiaanse kampioen staat op het punt om Alvaro Morata weer vast te leggen. De 27-jarige Spanjaard arriveerde maandagavond op het vliegveld in Turijn en wordt dinsdag medisch gekeurd.
Morata speelde tussen 2014 en 2016 ook al voor Juventus. Hij veroverde met de 'Oude Dame' weliswaar twee landstitels, maar kwam zelf niet verder dan vijftien doelpunten in de Serie A. Morata keerde daarna terug naar Real Madrid. De spits verhuisde in 2017 naar de Engelse club Chelsea, maar verhuisde begin 2019 weer naar Madrid. Dit keer ging de 33-voudig international (zeventien goals) voor Atlético voetballen. Morata maakte afgelopen seizoen twaalf doelpunten in La Liga.
Juventus heeft een spits nodig na het vertrek van Gonzalo Higuaín. De club van onder anderen Matthijs de Ligt en Cristiano Ronaldo probeerde het eerst bij Edin Dzeko (AS Roma) en Luis Suárez, maar de Uruguayaanse spits van Barcelona lijkt over te stappen naar Atlético. Morata zou dan van de Madrileense club naar Turijn gaan.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
4 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
6 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
7 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.
8 uur geleden