Spaanse spits Llorente van Napoli naar Udinese
UDINE (ANP) - De Spaanse spits Fernando Llorente heeft in de nadagen van zijn carrière nog een transfer gemaakt. De 35-jarige Llorente verhuist binnen de Italiaanse voetbalcompetitie van Napoli naar Udinese. De Spanjaard ondertekende een contract voor 1,5 jaar bij de club van de Nederlandse verdedigers Bram Nuytinck, Marvin Zeegelaar en Thomas Ouwejan.
Udinese staat met 18 punten uit negentien wedstrijden op de veertiende plaats in de Serie A, 4 punten boven de degradatiestreep. Llorente kwam bij subtopper Napoli amper meer aan spelen toe. Hij moest het dit seizoen doen met drie invalbeurten in de Serie A.
Llorente speelde eerder voor Athletic, Juventus, Sevilla, Swansea City en Tottenham Hotspur. Hij verloor zowel met Juventus als de Spurs een finale van de Champions League, in respectievelijk 2015 en 2019. Als onderdeel van de nationale ploeg won de 24-voudig international het WK 2010 en het EK 2012.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
12 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
12 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
13 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
14 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
15 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
15 uur geleden