Spaanse renner Nieve stapt voor het eerst af in Tour
MÉRIBEL (ANP) - De Spaanse wielrenner Mikel Nieve heeft woensdag in de zeventiende etappe de Tour de France verlaten. Nieve, die rijdt voor Mitchelton-Scott, speelde geen rol in het algemeen klassement. Dinsdag maakte hij nog wel deel uit van een kopgroep.
Zijn opgave is opmerkelijk. Bij zijn achttien vorige optredens in grote rondes gaf de inmiddels 36-jarige Spanjaard nooit op. Hij finishte zelfs alle keren in de top 25. De Tour de France reed hij vijf keer uit. Zijn hoogste klassering was de achtste plaats in de Ronde van Spanje van 2015. In die ronde won hij één keer een etappe, in de Giro d'Italia lukte hem dat drie keer.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft in Milaan haar tweede olympische titel gewonnen. De 24-jarige Nederlandse was maandag de snelste in de finale van de 1000 meter. Donderdag behaalde Velzeboer al goud op de 500 meter.
27 minuten geledenLIWA PALACE (ANP) - Isaac del Toro heeft de eerste etappe van de UAE Tour gewonnen. De Mexicaan van UAE Team Emirates was de snelste in de oplopende laatste kilometer van een verder vlakke etappe. De Nederlandse sprinter Cees Bol snelde naar plek twee.
29 minuten geledenMILAAN (ANP) - Nederland is bij de Olympische Spelen in het medailleklassement naar de derde plaats gestegen. Dat is in Milaan en Cortina d'Ampezzo de hoogste klassering tot dusver voor TeamNL.
33 minuten geledenMILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft in Milaan haar tweede olympische titel gewonnen. De 24-jarige Nederlandse was maandag de snelste in de finale van de 1000 meter. Donderdag behaalde Velzeboer al goud op de 500 meter.
39 minuten geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackmannen hebben zich na twaalf jaar weer geplaatst voor de finale van de olympische aflossing. Jens van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat eindigden in de tweede halve finale in Milaan als tweede, achter Zuid-Korea.
53 minuten geledenMILAAN (ANP) - De shorttrackers starten bij de Olympische Spelen in Milaan in de halve finale van de aflossing met Jens van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat. Melle van 't Wout is reserve.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer is op de Olympische Spelen doorgedrongen tot de finale van de 1000 meter. De olympisch kampioene op de 500 meter eindigde in de eerste halve finale in de Milano Ice Skating Arena als eerste. De finale is later op maandag, om 12.47 uur.
1 uur geleden