Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spaanse politie doet aanhoudingen vanwege racisme tegen Vinícius

Spaanse politie doet aanhoudingen vanwege racisme tegen Vinícius

MADRID (ANP) - De Spaanse politie heeft in Valencia de eerste drie verdachten aangehouden die zondag Real Madrid-speler Vinícius Júnior racistisch zouden hebben bejegend. Het gaat om drie jongeren, meldt de politie. Real Madrid kondigde maandag, een dag na de incidenten tijdens zijn uitwedstrijd in Valencia, aan naar de rechter te stappen vanwege het nieuwe "haatmisdrijf". De Spaanse justitie opende een onderzoek.

Vinícius reageerde woedend toen in Valencia dingen uit het publiek naar hem werden geroepen. Sinds zijn komst naar Madrid in 2018 is de 22-jarige Braziliaan regelmatig slachtoffer van racistische uitingen.

Eerder op dinsdag maakte de politie al bekend vier mannen te hebben aangehouden voor eerder wangedrag tegen de Braziliaan. De vier worden ervan verdacht in januari een pop van de 22-jarige aanvaller van Real Madrid te hebben opgehangen bij het trainingscomplex van de club. Op een spandoek daaronder stond "Madrid haat Real".

De actie was eind januari, de nacht voor de stadsderby tegen rivaal Atlético Madrid. Volgens de Spaanse politie zijn drie van de verdachten aanhangers van een fanatieke supportersgroep van een niet genoemde Madrileense club.

Meer uit Voetbal

Inter met Dumfries tegen PSG in finale Champions League

MÜNCHEN (ANP) - Internazionale begint zaterdagavond met Denzel Dumfries in de basis aan de finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De 29-jarige international staat aan de rechterzijde op het middenveld. Ploeggenoot Stefan de Vrij begint de wedstrijd in München (aanvang: 21.00 uur) op de bank.

10 uur geleden
Trainer Gasperini kondigt vertrek bij Atalanta aan

BERGAMO (ANP/AFP) - Trainer Gian Piero Gasperini van Atalanta heeft zijn vertrek bij de club uit Bergamo aangekondigd. De Italiaan is naar eigen zeggen op zoek naar nieuwe uitdagingen.

11 uur geleden
Forbes: Real Madrid opnieuw waardevolste voetbalclub

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid is voor het vierde opeenvolgende jaar uitgeroepen tot waardevolste voetbalclub ter wereld. Dat schrijft het Amerikaanse zakentijdschrift Forbes. Manchester United bezet de tweede plaats op de lijst, voor de Spaanse landskampioen FC Barcelona.

15 uur geleden
FC Zürich stelt Van der Gaag aan als trainer

ZÜRICH (ANP) - Mitchell van der Gaag is aangesteld als trainer bij FC Zürich. De 53-jarige Nederlander tekent een contract tot de zomer van 2027 in Zwitserland.

16 uur geleden
Heitinga vindt zich klaar om als trainer terug te keren bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - John Heitinga is klaar om als hoofdtrainer terug te keren bij Ajax. Dat zei de nieuwe coach nadat de Amsterdamse club had bevestigd dat hij tot de zomer van 2027 tekent, net als zijn assistent Marcel Keizer. "Ik ben klaar om als hoofdtrainer verder te gaan en ik vind het eervol dat ik die kans krijg bij Ajax", zei de opvolger van de opgestapte Francesco Farioli.

17 uur geleden
Ajax bevestigt komst trainer Heitinga en assistent Keizer

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft zaterdag de komst van trainer John Heitinga en assistent Marcel Keizer bevestigd. De twee coaches tekenen contracten tot de zomer van 2027 in Amsterdam.

17 uur geleden
Oud-voorzitter Inter overlijdt op dag Champions League-finale

MILAAN (ANP) - Voormalig voorzitter en eigenaar van Internazionale Ernesto Pellegrini is zaterdag op 84-jarige leeftijd overleden. Dat maakte de club uit Milaan bekend op X. Inter speelt zaterdagavond de finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain met rouwbanden.

17 uur geleden