Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spaanse politie doet aanhoudingen vanwege racisme tegen Vinícius

Spaanse politie doet aanhoudingen vanwege racisme tegen Vinícius

MADRID (ANP) - De Spaanse politie heeft in Valencia de eerste drie verdachten aangehouden die zondag Real Madrid-speler Vinícius Júnior racistisch zouden hebben bejegend. Het gaat om drie jongeren, meldt de politie. Real Madrid kondigde maandag, een dag na de incidenten tijdens zijn uitwedstrijd in Valencia, aan naar de rechter te stappen vanwege het nieuwe "haatmisdrijf". De Spaanse justitie opende een onderzoek.

Vinícius reageerde woedend toen in Valencia dingen uit het publiek naar hem werden geroepen. Sinds zijn komst naar Madrid in 2018 is de 22-jarige Braziliaan regelmatig slachtoffer van racistische uitingen.

Eerder op dinsdag maakte de politie al bekend vier mannen te hebben aangehouden voor eerder wangedrag tegen de Braziliaan. De vier worden ervan verdacht in januari een pop van de 22-jarige aanvaller van Real Madrid te hebben opgehangen bij het trainingscomplex van de club. Op een spandoek daaronder stond "Madrid haat Real".

De actie was eind januari, de nacht voor de stadsderby tegen rivaal Atlético Madrid. Volgens de Spaanse politie zijn drie van de verdachten aanhangers van een fanatieke supportersgroep van een niet genoemde Madrileense club.

Meer uit Voetbal

Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

7 uur geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

7 uur geleden
Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

8 uur geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

8 uur geleden
Willem II wint eerste halve finale in play-offs van Almere City

ALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.

8 uur geleden
Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

17 uur geleden
Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

1 dag geleden