Spaanse media: Real Madrid boycot verkiezing FIFA Awards
MADRID (ANP) - Real Madrid is maandagavond in Parijs niet vertegenwoordigd bij het gala van wereldvoetbalbond FIFA, waar onder meer de voetballer en coach van het jaar worden gekozen. Dit melden de doorgaans goed ingevoerde Spaanse sportkranten Marca en Sport.
Real Madrid, winnaar van de Champions League, zou dit doen omdat de voornaamste prijzen van speler van het jaar en coach van het jaar voorbij gaan aan respectievelijk de Franse aanvaller Karim Benzema en de Italiaanse coach Carlo Ancelotti van de club. De onderscheidingen zouden in Parijs gaan naar Lionel Messi en de Argentijnse bondscoach Lionel Scaloni, die beiden met hun land eind vorig jaar wereldkampioen werden in Qatar.
Bovendien zou Real Madrid zeer ontstemd zijn over het feit dat het grote Braziliaanse talent Vinícius Júnior niet eens kandidaat is om te worden gekozen in het zogenoemde wereldelftal.
FIFA en Real Madrid hebben vooralsnog niet gereageerd op de berichten. Officieel zou Real Madrid als reden voor de absentie gaan opgeven dat het deze weken een bijzonder druk programma heeft.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
2 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
8 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
23 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
1 dag geleden