Spaanse linksback Gómez tekent voor vier jaar bij City
MANCHESTER (ANP) - De Spaanse linksback Sergio Gómez heeft voor vier jaar getekend bij Manchester City. De 21-jarige Gómez wordt overgenomen van Anderlecht, waar hij slechts één seizoen heeft gespeeld. Voor zijn periode bij Anderlecht speelde Gómez bij Borussia Dortmund en FC Barcelona, maar een doorbraak bleef uit.
"Ik ben ontzettend trots en blij om bij het beste team van Engeland te gaan spelen en de kans te krijgen me te ontwikkelen onder Pep Guardiola, de beste trainer ter wereld", zei Gómez.
City was op zoek naar een nieuwe linksback na het vertrek van Oleksandr Zintsjenko. De Oekraïner heeft zijn loopbaan vervolgd bij Arsenal.
Manchester City staat na twee duels bovenaan in de Premier League. Alleen Arsenal heeft ook 6 punten.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
31 minuten geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
57 minuten geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
3 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
5 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
6 uur geleden